Zamknij
REKLAMA

Zakopane pod gradem kul

11:13, 03.09.2020 | materiały partnera

Stolica Tatr ma wiele atrakcji- widoki, trasy piesze, rowerowe, kuligi, Krupówki, Giewont. Wszystkie one popularne, znane, jednoznacznie kojarzone z tym miastem. Ale jest tam też coś dużo mniej oczywistego. Powiedzmy sobie szczerze – mało kto o tym myśli jadąc do Zakopanego. Jednak niemal każdy, kiedy usłyszy propozycję, ochoczo z niej korzysta. Co to jest?

Paintball w Zakopanem!

Świetna zabawa praktycznie dla wszystkich, którzy lubią trochę się poruszać i rywalizować ze sobą.

Paintball to bezpieczna walka, toczona na kulki wypełnione farbą. Odbywana jest w strojach ochronnych, nie ma więc ryzyka poplamienia własnych ubrań czy też odniesienia obrażeń, może prócz okazjonalnego siniaka lub zranionej dumy. To drugie odczuwają często mężczyźni, gdy okazuje się, że ich „słabsze połowy” z bronią radzą sobie znakomicie. Bo i czemu mają sobie nie radzić? Karabinki są lekkie, celnie i daleko niosące, a od kondycji i siły fizycznej często dużo ważniejsza jest umiejętność planowania i strategicznego myślenia.

Scenariuszy walki może być wiele, tak jak wiele jest osób je odwiedzających. Dobrze sobie z tego zdaje sprawę organizator paintball w Zakopanem https://www.goral.pl/, dlatego też udostępnia zarówno pole dzikie, leśne, jak i stworzone specjalnie do walki. Do tego dochodzą jednocześnie różne scenariusze, by można było jak najlepiej dopasować je do własnych umiejętności, no i składu grupy.

Walczyć każdy może

Na pierwszy rzut oka pistolety, karabiny i wojna wydają się być domeną mężczyzn. Może tak jest w prawdziwym życiu – tu jednak mamy zabawę. Atrakcję, która ma umilić czas, pozwolić na jego przyjemne spędzenie, dostarczyć adrenaliny i emocji. A tego przecież szuka każdy turysta. Dlatego wizytę na polu walki składają wcale nie tylko męskie grupy. Chętnie w ten sposób bawią się całe rodziny czy grupy znajomych, wspólnie spędzające wczasy w Zakopanem. Ni płeć ni wiek nie są dla nich przeszkodą. Zresztą na https://www.goral.pl/zakopane/paintball/ znajdziemy właśnie scenariusze opracowane specjalnie z myślą o dzieciach czy kobietach.

Jednak walka, nawet pozorowana, nie musi być tylko rozrywką. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio motywowana rywalizacja przyczynia się do scalenia zespołu, zgrania go ze sobą. Dlatego paintball w Zakopanem wykorzystywany jest również w czasie firmowych imprez integracyjnych. Stanowić może np. część rekreacyjną wyjazdu na szkolenie. Pracownicy, przeniesieni z biura do lasu, teoretycznie pozbawieni zależności służbowej, zaczynają zachowywać się zupełnie inaczej. Ciekawe jest obserwowanie, czy wybiorą nowych liderów, czy nadal będą słuchać szefa bez wahania, nawet ryzykując strzał w głowę?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%