Zamknij
REKLAMA

Retrocegła - naturalne i modne wnętrza

11:37, 04.02.2021 | materiały partnera

Serwis retrocegla.pl przewodzi na polskim rynku okładzin ściennych z starych i naturalnych cegieł. To lider rozwiązań ściennych i wnętrzarskich dla osób, które uwielbiają ściany jedyne w swoim rodzaju, które wyróżnia wzór i wygląd na tle zwykłych powierzchni. Okładziny oferowane przez retrocegla.pl to prawdziwe, naturalne i wysokiej jakości stare cegły, które można wykorzystać w wielu różnych kombinacjach i wzorach.

Oferta dekoracyjnych cegieł

Produkty oferowane przez serwis https://retrocegla.pl/ charakteryzują się tym, że mogą wystąpić różnorodne przebarwienia, odpadki i resztki zaprawy lub innych materiałów. Naturalność materiałów zapewnia także szeroka gama i odmienność w odcieniach kolorystycznych. Te cechy sprawiają że ściany wyglądają na prawdziwe i autentyczne. Tworzą jedyny w swoim rodzaju i oryginalny klimat we wnętrzach akcentując wybrany fragment wnętrza abo całą ścianę czy kilka z nich. Jednym słowem każdy może znaleźć coś co przypadnie mu do gustu.Firma oferuje wiele rozwiązań i dzięki temu rozwija się niezwykle prężnie co przełożyło się na plan by w 2021 roku zautomatyzować produkcje oraz zwiększyć ekspansję eksportową. Rok 2021 to ro nowych rzeczy i rozwiązań.

W ofercie sklepu z cegłami można znaleźć płytki z cegły a wśród nich m.in.lico klasyczne, mix rożnych wariantów, odmiany takie jak np. new york loft czy lico gotyckie. Stara cegła pasuje do wielu wnętrz i sprawia wrażenie modnego i oryginalnego wnętrza. Ponadto możliwe jest zakupienie chemii montażowej w wielu wariantach. Jest możliwość zamówienia farby, kleju, impregnatu, produktów gruntowych czy do fug. Serwis oferuje dobór narożników w wielu stylach w tym gotyckie i klasyczne.

Warto zaznaczyć że dowóz cegły na ścianę jest możliwy już od 25 zł i jest realizowany prze zaufane firmy kurierskie. W razie wątpliwości specjaliści służa pomocą, radą i odpowiedzą na wszelkie pytania a także przygotują szczegółową wycenę. To jak pięknie prezentuje się taka cegła dekoracyjna w pełnym i ukończonym wydaniu można zobaczyć na retrocegla.pl pod nagłówkiem - realizacje. To tylko nieliczne kompozycje i wzory które przekonały dotychczasowych klientów na postawienie na tą firmę. W domu, w biurze, mieszkaniu, na poczekalni czy w kuchni - wszędzie sprawdza się znakomicie i wywołuje zachwyty oraz przyciąga wzrok gości, domowników jak i pracowników. Historyczne wzory nadają elegancję ale i nutkę tajemnicy do naszych pomieszczeń sprawiając że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Samodzielny montażCegła dekoracyjna to świetne rozwiązanie dla wielu pasjonatów naturalnych i surowych styli. Płytki z cegły klient może zamontować zgodnie z instrukcją przestawioną w serwisie. Może skorzystać więc z takiej formy pomocy i zamontować stare cegły samodzielnie. pierwszym krokiem w tym działaniu jest zmierzenie ścian za pomocą miarki. Warto również na ścianie gdzie będzie cegła dekoracyjna rozrysować siatkę, która co ważne nie powinna być mniejsza niż wysokość takiej płytki a więc nie mniejsza niż ok. 8 centymetrów.

Pamiętaj że jeśli wystąpią stare cegły które będzie trzeba przyciąć powinieneś robić to przy dolnej ścianie. Rozplanuj więc wszystko odpowiednio. Drugim krokiem jest odpowiednie zagruntowanie ściany. Zakupiony w serwisie grunt wlej do wiaderka, a następnie nałóż go na ścianę ale uważaj aby nie zrobić zacieków. Jeśli uznasz że efekt nie jest zbyt zadowalający nałóż drugą cienką warstwę gruntu aby uzyskać gładką taflę powierzchni. Nie musisz martwić się o wcześniejszą powierzchnię ściany ponieważ grunt można kłaść na rożne materiały.

Później przechodzisz można by rzec do punktu kulminacyjnego a więc należy przykleić płytki z cegły. W tym celu musisz rozrobić klej zgodnie z podanymi na instrukcji lub na stronie https://retro-cegly.pl/ informacjami. Klej nanoś na płytki i dociskaj do ściany. Zacznij od sufitu lub od podłogi zgodnie ze swoim wyborem. Zastanów się wcześniej nad konkretnym wzorem który cię urzekł. Możesz wybrać np. wiązanie wozówkowe, krzyżowe, śląskie, kowadełkowe i wiele innych. Najlepiej te dekoracje i sposób ich klejenia prezentuje serwis retrocegla.Jeśli uporasz się z klejeniem czeka cię fugowanie. Znów musisz rozrobić fugę zgodnie z instrukcją, wyciskasz np. przy pomocy pistoleta i wygładzasz pędzelkiem z wodą.

Staraj się nie zabrudzić płytek. Oczywiście zawsze po tym etapie następuje i ta oczyszczanie dekoracyjnych cegieł.

Najlepiej do tego sprawdza sie szczotka ryżowa. Po wyschnięciu ściany czyli tygodnia a najlepiej dla pewności dwóch zaimpregnować płytki z cegły.

Impregnat nakładaj pędzlem lub pistoletem, można dla bezpieczeństwa nałożyć 2 warstwy produktu.

Nie ma się jednak co oszukiwać - nie każdy z nas to złota rączka i bob budowniczy w jednym. Tutaj z pomocą przychodzą usługi które oferuje firma. Serwis ma w zanadrzu oczywiście autoryzowany montaż na terenie całej Polski. Możesz również zamówić próbki cegieł zanim zdecydujesz się na konkretny wybór. Wszystko to dla wygody klienta i jego zadowolenia z produktów jak i całej kompleksowej usługi.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%