Zamknij
REKLAMA

Krótkie wycieczki quadem w Zakopanem - najlepsze trasy

12:24, 08.04.2021 | materiały patnera

Lubisz quady? A może nigdy nie jeździłeś, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Quady w Zakopanem podbijają serca turystów. Do wyboru kilka wariantów wycieczek. Na pierwszy raz spokojnie wystarczy godzinna wyprawa w góry. Jak się prezentuje oferta w tym obszarze? Co otrzymujemy w cenie? Czy quady są dla każdego?

Jazda w dzikim terenie

Quady to rozrywka dla każdego, kto jest pełnoletni i ma prawo jazdy bądź też partnera z prawem jazdy. Na taką atrakcję nie powinny się wybierać kobiety w ciąży. Poza tym jest to świetna zabawa dla każdego. Godzinna wycieczka to propozycja dla osób, które jeszcze nie siedziały za kierownicą quada, a chcą spróbować jazdy w trudnym terenie. W ciągu godziny albo złapiesz bakcyla, albo stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie. Wycieczka jest poprzedzona instruktażem oraz krótkimi ćwiczeniami. Odpada więc zmartwienie, że nie wiesz jak się tym jeździ.

Dla miłośników quadów w ofercie Zakopanego również dłuższe wycieczki. Szczegóły sprawdzisz na stronie: https://www.mountain.pl/zakopane/quady/. Quady można połączyć z ogniskiem, co czyni z oferty gotową propozycję na organizację urodzin, imprezy integracyjnej, kawalerskiego czy panieńskiego- bo nikt nie powiedział, że quady to tylko męska przyjemność.

W cenie godzinnej przejażdżki otrzymujesz quada z pełnym bakiem, instruktaż przed wycieczką oraz opiekę przewodnika na trasie. Prowadzi on całą wycieczkę, dlatego można czuć się bezpiecznie. Są to ludzie, którzy nie tylko jeżdżą świetnie w trudnym terenie, ale również Podhale znają jak mało kto.

Dlaczego warto?

Powodów jest wiele, ale takim głównym, dlaczego w Zakopanem akurat warto zdecydować się na quady, są widoki i trasy. Nie poznasz tylu miejsc chodząc i nie dojedziesz w nie autem. Poza tym nie pojeździsz nigdzie w takim niezwykłym otoczeniu. Szlaki wiodą lasami, trasami, które nie są dotknięte ludzką ręką. Poznasz góry od zupełnie innej strony. Dlatego nawet jeśli nie jesteś fanatykiem quadów bądź w ogóle pojazdów mechanicznych, przez tą godzinną wycieczkę zobaczysz więcej niż chodząc przez cały dzień po górach.

Kolejna zaleta atrakcji to osoby, które na co dzień prowadzą samochód, mogą się sprawdzić jak odnajdą się na trudniejszych trasach. Quady szlifują w kierowcach nowe umiejętności. W ramach usług dodatkowych zamówisz transfer z hotelu i z powrotem, a także strój ochronny i ubezpieczenie.

Wycieczkę kup online przed wyjazdem, bo godzinne jazdy quadami z przewodnikiem w Zakopanem znikają jak ciepłe bułeczki. Obserwując stronę można też trafić na zniżki.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%