Zamknij
REKLAMA

Szukasz dobrej szkoły policealnej? W tej możesz zdobyć kilka uprawnień na jednym kursie

09:39, 19.07.2021 | materiały partnera

Podnoszenie kwalifikacji i ciągła nauka jest wpisane w życie człowieka. Choć nadal można spotkać osoby, które od lat pracują na tym samym stanowisku i są w tym samym miejscu, to większość poszukuje nowych sposobów na polepszenie swojej sytuacji zawodowej. I tym samym na polepszenie finansów.

Szkoły policealne mają dziś szeroką ofertę kursów, dostępnych również online. Są szybką opcją na zdobycie atrakcyjnego i przyszłościowego zawodu w rok czy półtorej. Część z nich specjalizuje się w konkretnych kierunkach, a przy okazji można jeszcze zdobyć dodatkowe uprawniania. Gdzie?

Mają statuetkę Złotego Instalatora

Marka Viessmann z pewnością wielu osobom, a na pewno właścicielom domów, wiele mówi. A to właśnie Szkoła Partnerska Viessmann kilkukrotnie otrzymała statuetkę Złotego Instalatora przyznawaną przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. Jeśli szukasz szkoły policealnej, która kształci w kierunkach takich jak: elektryk, technik chłodnictwa i klimatyzacji czy specjalista OZE, to oni mają świetnie wyszkoloną kadrę i wieloletnie doświadczenie na rynku. Bo jeśli się uczyć nowego zawodu, to tylko od najlepszych.

Jak wynika ze statystyk, 80% problemów z instalacjami grzewczymi, OZE wynika z błędów popełnionych przy montażu. Z resztą OZE jest stosunkowo młodą gałęzią gospodarki w Polsce, dlatego warto uczyć się od najlepszych, by mieć zadowolonych i polecających nas klientów albo zadowolonego z naszej pracy szefa.

Pracodawcy działający w branży doskonale znają produkty tej marki i szkołę, w związku z czym rosną szanse na zatrudnienie. I wyróżnienie się spośród innych CV. A kształcić można się nie tylko w kierunku odnawialnych źródeł energii, ale również perspektywicznym zawodem jest wspomniany technik chłodnictwa i klimatyzacji. Więcej o perspektywach pracy w tym zawodzie przeczytasz na stronie: https://www.viessmann.ovh/dlaczego-warto/.

Uprawnienia do montażu urządzeń Firmy Viessmann

Jeśli kurs może dać nam coś więcej poza tym co inne, to dlaczego z tego nie korzystać. Obsługi, uruchamiania i montażu urządzeń marki Viessmann możemy nauczyć się na kursie bez ponoszenia dodatkowych opłat. Co zdecydowanie zwiększa jego atrakcyjność. Bez względów na to, czy wybierzesz OZE, kurs elektryka czy chłodnictwa i klimatyzacji, możesz mieć dodatkowe uprawnienia w cenie kursu.

Jedyna taka szkoła na rynku

Szkoła, która współpracuje z producentem to ewenement na rynku grzewczym. A dzięki temu słuchacze są na bieżąco, jeśli chodzi o nowoczesną technologię i stosowane systemy. Więcej na temat szkoły znajdziesz pod tym adresem: https://www.viessmann.ovh/o-szkole/.

Szkoła partnerska Viessmann posiada placówki w kilku miastach: Mysłowice, Piaseczno, Komorniki koło Poznania i we Wrocławiu. Wykłady odbywają się online- możesz uczyć się w dowolnym miejscu, natomiast zajęcia praktyczne w jednej z wymienionych placówek (w weekendy).

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%