Zamknij
REKLAMA

Wisła Płock vs Lech Poznań – zapowiedź meczu!

00:00, 15.04.2022 | materiał partnera

W ostatniej kolejce piłkarze Wisły Płock sprawili niespodziankę, ponieważ na wyjeździe wygrali z walczącą o mistrzostwo Polski – Pogonią Szczecin. Już w najbliższą sobotę ich kolejnym rywalem będzie lider, czyli Lech Poznań. Jak zakończy się ta rywalizacja? Sprawdźmy, co proponują zakłady bukmacherskie! 

Wisła Płock vs Lech Poznań 

Trudno znaleźć lepszy przykład na potwierdzenie teorii o efekcie nowej miotły niż ten, który doskonale widać w zespole Wisły Płock. Nafciarze w słabym stylu rozpoczęli rundę wiosenną, jednak po zmianie trenera weszli na wyższy poziom, czego dowodem była wygrana w Szczecinie. Wisła ma na koncie 3 wygrane w poprzednich 4 meczach ligowych i jedyną wpadką tej drużyny była porażka na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław. 

Lech Poznań podejdzie do tej rywalizacji w roli lidera Ekstraklasy. Kolejorz wskoczył na pierwszą pozycję po remisie z Legią, a także dzięki wpadce Pogoni Szczecin. Obecnie o układzie tabeli decyduje mała tabela, jednak strata punktów przez dowolny zespół z czołowej trójki może sprawić, że dojdzie do sporych przetasowań. Lech w ostatnim meczu wyjazdowym wygrał ze Śląskiem, jednak nie było to łatwe starcie. Jaka przeprawa czeka ten zespół w Płocku na podstawie kursów przygotowanych przez www.pzbuk.pl ? 

Oferta zakładów bukmacherskich – jak typować? 

W ofercie zakładów bukmacherskich PZBuk na to spotkanie dostępnych jest wiele interesujących propozycji. Na początek warto jednak przeanalizować kursy główne, które wskazują, że Lech Poznań jest zdecydowanym faworytem, a przecież zagra na wyjeździe z jedną z najlepszych drużyn w klasyfikacji meczów domowych Ekstraklasy. 

Sprawdź lokalne informacje sportowe

W ofercie zakładów internetowych PZBuk dostępne są również propozycje związane ze strzelcami bramek, czy też liniami goli. Ciężko jednak zdecydować się na coś konkretnego, dlatego w kwestii typu na to spotkanie poprosiliśmy o opinię Filipa, który regularnie ogląda spotkania Ekstraklasy i ma spore doświadczenie w typowaniu. Zwraca on uwagę na bardzo ważną kwestią przy stawianiu zakładów bukmacherskich na to spotkanie: 

„Lech Poznań jest liderem, więc nic dziwnego, że analitycy zakładów bukmacherskich faworyzują ten zespół. Z taką sytuacją można było się spotykać praktycznie co roku, gdy pewnie po tytuł kroczyła Legia, a jednak regularnie miewała spotkania, w których traciła punkty. Taki mecz pułapka zapowiada nam się w Płocku. Cóż z tego, że Lech pewnie pokonał Wisłę w pierwszym starciu? Ten wynik nie będzie miał żadnego przełożenia, ponieważ Nafciarze mają już nowego trenera i widać, że znaleźli odpowiedni rytm. W obecnej kampanii Wisła Płock miała tylko jedno spotkanie domowe, w którym nie zdobyła gola, a Lech w rundzie wiosennej ma spore problemy w delegacjach. Takie czynniki sprawiają, że mój typ na weekend, to bramka Wisły Płock, której zakłady bukmacherskie wyraźnie nie doceniają!” 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%