Zamknij
REKLAMA

Hanna Suchocka wspiera Andrzeja Grzyba

07:49, 24.05.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Prof. Hanna Suchocka, była prezes Rady Ministrów oraz ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej, udzieliła poparcia startującemu z miejsca nr 3 - pierwszemu Wielkopolaninowi na liście Koalicji Europejskiej - dr Andrzejowi Grzybowi.

- Każde wybory są ważne, ale te do Parlamentu Europejskiego mają rzeczywiście szczególną ważność. Dlatego zachęcam wszystkich do pójścia i do oddania głosu na sprawdzonych kandydatów. Mamy wspaniałego kandydata, jakim jest poseł Andrzej Grzyb. Jest to autentyczny kandydat z Wielkopolski zakorzeniony tutaj, znający doskonale Wielkopolskę, znający jej problemy, ale także posiadający cechy, które są charakterystyczne dla Wielkopolan: rzetelność, skromność a zarazem rozwagę. Jest także bardzo sprawdzonym i mającym świetną opinię parlamentarzystą europejskim. Warto na niego oddać głos - podkreśliła premier Suchocka.

- Dziękuję prof. Hannie Suchockiej za rekomendację i zaufanie. To bardzo ważne poparcie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego od Premier z Wielkopolski, wieloletniej ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej - powiedział europoseł Andrzej Grzyb.

TUTAJ spot wyborczy kandydata

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

witcherwitcher

1 0

Suchocka,ksywa,,parafianka",to jej rząd podpisał na kolanach konkordat,skandaliczną,umowę Polska-katolicki kościół,oddający Polskę pod okupację,przez tę zbrodniczą,o charakterze przestępczym organizację,mającą na koncie niesłychane wprost zbrodnie,w tym zbrodnie ludobójstwa ! 10:48, 24.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ania22Ania22

0 0

Sex randki w Twoim mieście: czaterka . p l 15:02, 25.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone