Zamknij
REKLAMA

TVP ruszyło z nowym kanałem i... zaliczyło wpadkę. Jaką?

15:50, 18.11.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Fot. screen
REKLAMA

Telewizja Polska przyspieszyła start zapowiadanego na początek 2022 roku kanału TVP World. Nie obyło się jednak bez wpadki. Jakiej? 

Anglojęzyczny kanał informacyjny Telewizji Polskiej - TVP World - miał wystartować 1 stycznia 2022 r. Ma to związek, jak informowały Wiadomości TVP1 z atakiem hybrydowym i wojną informacyjną. Kanał TVP World ma być odpowiedzią na rosyjską i białoruską propagandę.

- Polska musi się przeciwstawić tej dezinformacji, dlatego zarząd TVP polecił przyspieszyć i zintensyfikować wszystkie działania - mówi prezes TVP Jacek Kurski. 

W ramówce kanału mają znaleźć się aktualne informacje, a także publicystyka i rozmowy z ekspertami. Obecnie stacja będzie relacjonować wydarzenia z polsko-białoruskiej granicy.

Stacja ma nadawać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Były problemy

Stacja rozpoczęła nadawanie w czwartek (18 listopada) o godzinie 8:00 od programu "Border Crisis".

Niestety, jak donosi portal Wirtualna Polska, były problemy by obejrzeć go w sieci. Jak dodaje WP "program nie wczytywał się z jakiegoś powodu głównie... na telefonach z androidem".

Słabo wyglądało to także w przypadku korzystania z laptopów. 

- Przez ponad godzinę wyskakiwał błąd na stronie, informujący, że coś poszło nie tak i nie mamy połączenia z internetem. Dopiero gdzieś koło 9:05 sytuacja uległa zmianie - poinformowało WP Teleshow.

Gdzie oglądać? 

Kanał jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej tvpworld.com i telewizji satelitarnej.

- Według planów miał nadawać z satelity Astra 19,2 E w jakości HD - informuje portal wirtualnemedia.pl. 

TVP World będzie można oglądać również na antenie TVP Info od 1:00 do 5:00 w nocy.

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Prawda-Oczywista-PraPrawda-Oczywista-Pra

3 2

Termin uruchomienia 01.01.2022. Czy przedczasowe uruchomienie jest wpadką, można o tym wiele dyskutować. Faktem jest, że przedwchesne uruchomienie urządzen jakiego kolwiek typu i zastosowań (08.11.2021) nie uzasadnia prawa roszczenia do zadościuczynienia. TVP World nie jest zobowiązany aż do nazwanego terminu gwarantować bezusterkową transmisje niezależnie od ośrodka (medium) transmisji programów (internet, kabel, terriestisz (antena)). Oprócz tego, nie wyklucza się możliwości istnienia faktu, że przedczasowe uruchomienie urządzeń technicznych ma na celu spawdzenia funkcjonalności, czyli bezbłędne funkcjonowanie całej techniki, oraz zachowania się danego systemu w różnych mediach transmisyjnych. Z tej przyczyny proszę skargę wnieść do Boga. 23:23, 18.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VERSOVERSO

4 9

Ten anglojęzyczny kanał TV to bardzo dobry ruch Kurskiego. Jezu za platfusów to byłoby nie do pomyślenia. W życiu by na to nie wpadli nawet a o ogarnięciu tego już nawet nie wspomnę. Trzeba przeciwstawić się białoruskiej propagandzie i białoruskiej TV w której już pokazują tą S k u r w i e l- Szatan i innych opozycyjnych zdrajców 07:44, 19.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XX

4 6

Dla zachodnich lewaków, to TVP Kurskiego jest propagandą. Dla nich jedyne słuszne media to TVN24 nadawane z pustego biura na lotnisku w Holandii. 10:08, 19.11.2021


ww

0 1

oglądalność ostatnio mieli na poziomie,,37 obserwujących",pewno ze względu na zabawną angielszczyznę 🤣 14:57, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%