Zamknij
REKLAMA

"Festiwal Spódnicy": metamorfozy, warsztaty i spotkanie ze stylistką w VIVO! Piła

12.09, 16.05.2022 Aktualizacja: 12.13, 16.05.2022

"Festiwal Spódnicy":  metamorfozy, warsztaty i spotkanie ze stylistką w VIVO! Piła

Metamorfozy pod okiem projektantki i stylistki, przegląd garderoby, warsztaty z tworzenia ekokosmetyków, atrakcyjne upominki - te i wiele innych niespodzianek czekać będzie na wszystkie panie w VIVO! Piła w ramach "Festiwalu Spódnicy".

Wydarzenie urozmaicą koncert muzyki instrumentalnej oraz warsztaty z tańca brzucha. "Festiwal Spódnicy" ruszy w samo południe 21 maja o godzinie 12:00.

Maj w VIVO! Piła upływa pod znakiem intrygujących wydarzeń. Tym razem pilskie centrum handlowe zaskakuje akcją dedykowaną wszystkim paniom, które uwielbiają kreatywnie spędzać czas.

W przedostatnią sobotę miesiąca, 21 maja, na miejscu odbędzie impreza w iście kobiecym stylu - "Festiwal Spódnicy". W ramach akcji zaplanowano twórcze warsztaty, zajęcia tematyczne z zakresu well-being, przegląd najnowszych modowych trendów, a także metamorfozy pod okiem profesjonalistów.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aneta Larysa Knap - stylistka, twórczyni marki Folk Design oraz autorka największego w kraju pokazu mody folkowej "Polki Folki". Projektantka chętnie odpowie na najbardziej nurtujące modowe pytania i doradzi w kwestiach ubioru.

"Festiwal Spódnicy" dodatkowo umili minikoncert najpiękniejszych piosenek o kobietach oraz warsztaty taneczne w orientalnym klimacie.

- "Festiwal Spódnicy" jest kolejnym kulturalnym przedsięwzięciem, którego mamy przyjemność być gospodarzem. Wspólnie z Fundacją Archikultura i naszymi najemcami przygotowaliśmy szereg aktywności z zakresu zdrowia, mody i urody, tak aby każda uczestniczka mogła znaleźć coś dla siebie. Wierzymy, że tym wydarzeniem nie tylko wniesiemy powiew lata do szaf naszych klientek, ale też umilimy im sobotnie popołudnie i zachęcimy do zadbania o siebie - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 maja, w godzach 12:00-18:00 w VIVO! Piła w strefie foodcourt. Organizatorem akcji jest Fundacja Archikultura.

Serdecznie zapraszamy!

 

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%