Zamknij
REKLAMA

Szybka akcja policjantów z Jastrowia

12:53, 16.04.2019 | KPP Złotów
Skomentuj
fot. KPP Złotów
REKLAMA

Jastrowscy policjanci w niespełna 24 godziny doprowadzili do zatrzymania 7 osób, które nie stawiły się do jednostek penitencjarnych celem odbycia kary pozbawienia wolności i ukrywały się przed organami ścigania.

We wszystkich przypadkach była to ciężka i żmudna praca, ponieważ osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości są w stanie zrobić wiele, aby uniknąć spotkania z mundurowymi. Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Zespołu Kryminalnego i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Jastrowiu, w niespełna dobę funkcjonariusze zatrzymali 7 osób poszukiwanych, które od kilku miesięcy ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkańcy powiatu złotowskiego zostali zatrzymani na terenie gminy Jastrowie. Teraz nie tylko poniosą konsekwencje orzeczone w wyrokach sądowych, ale także święta wielkanocne spędzą za więziennymi kratami w towarzystwie innych osadzonych, a nie razem z rodziną.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu złotowskiego w wieku od 24 do 55 lat, poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Złotowie m.in. za przestępstwa kradzieży, znęcania się nad członkami rodziny, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości czy niezastosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA