Zamknij
REKLAMA

Dwóch mężczyzn terroryzowało wieś. Teraz siedzą

07:59, 02.05.2019 | KPP w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wyrzyska i Łobżenicy zatrzymali agresywnych mieszkańców gminy Łobżenica, którzy od dłuższego czasu terroryzowali mieszkańców wsi w której mieszkają.

Policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy oraz Komisariatu Policji w Wyrzysku otrzymali niepokojące informacje o tym, że dwóch mężczyzn terroryzuje mieszkańców jednej z wsi znajdującej się na terenie gminy Łobżenica. Sprawcy mieli m.in. bić mieszkańców wsi, wyłudzać pieniądze, grozić podpaleniem, wywozić ludzi do lasu i tam ich pozostawiać.

Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą: błyskawicznie przeanalizowali zebrane informacje, a następnie przystąpili do działania. 26 kwietnia br. zatrzymali na terenie jednej z wsi w gminie Łobżenica dwóch mężczyzn, którzy trafili prosto do policyjnego aresztu. Usłyszeli m.in. zarzuty pobicia, gróźb, wymuszeń rozbójniczych, zmuszania do określonych zachowań, rozbojów, posiadania i udzielania narkotyków.

Zatrzymani mają 30 i 32 lata. Trafili na 3 miesiące do aresztu. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

wasz Grzegorz P.wasz Grzegorz P.

1 0

Sposób działania sprawców wskazuje na ich tradycyjne związki ze strukturami zorganizowanej przemocy jak: SB, MO, ORMO,WSW. 21:04, 02.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA