Zamknij
REKLAMA

Wniosek o budowę masztu. Co na to mieszkańcy?

07:45, 08.05.2019 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Do Starostwa Powiatowego wpłynął wniosek inwestora w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i wydania pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej. Maszt o wysokości 12 metrów miałby stanąć na budynku przy ulicy Staromiejskiej 15 w Pile.

Taką możliwość stwarza inwestorowi plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony przez Radę Miasta Piły. Zanim jednak dojdzie do wydania decyzji, Starostwo Powiatowe w Pile chce poznać opinie mieszkańców w tej sprawie. Dlatego wysłano około 250 pism do mieszkańców budynków, na którym miałaby się znajdować stacja bazowa, by Ci mogli się wypowiedzieć i wnieść uwagi do tego postępowania.

- Nic o nas bez nas. Chciałbym zaapelować, by mieszkańcy zapoznali się z dokumentacją i złożyli swoje wnioski. Każdy taki głos pomoże nam w rozpatrzeniu wniosku inwestora - mówił podczas poniedziałkowego spotkania z mediami starosta Eligiusz Komarowski.

Mieszkańcy swoje uwagi w tej sprawie mogą zgłosić w terminie 7 dni od daty otrzymania zawiadomienia o postępowaniu do starostwa. Po zapoznaniu się z ewentualnymi uwagami decyzję w tej sprawie wyda Wydział Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile.

Uwagi i zastrzeżenia należy zgłaszać do Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile, al. Niepodległości 33/35, pok. 308, telefon 67 210 93 22.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Nie Nie NieNie Nie Nie

0 0

A tak na prawde chcecie to zrobic z tym masztem... https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal po lewej jest tez po polsku... Nie do 5G 14:11, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA