Zamknij
REKLAMA

Wirtualne kręcenie kilometrów dla Haneczki!

07:59, 05.05.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy 9 maja na wielkie kręcenie kilometrów dla Hani Łączkowskiej. W wydarzeniu może wziąć udział każdy - w tym wyjątkowym dniu biegamy, jeździmy na rowerze, rolkach, spacerujemy lub robimy cokolwiek innego, co nabije licznik kilometrów dla Haneczki.

- Celem naszej akcji jest charytatywna zbiórka pieniędzy dla dzielnego króliczka Hani, która walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) i potrzebuje 10 milionów złotych na terapię ratującą życie. Hania na leczenie do Los Angeles musi pokonać 8750 km i to jest również nasz cel! Mamy dużo do zrobienia! - informują organizatorzy akcji.

Zasady są proste:
1. Biegamy, spacerujemy, jeździmy na różnych sprzętach w dniu 09.05.2020 - postarajmy się maksymalnie wykorzystać te 24 godziny
2. Każdy pokonany kilometr to minimum 1 zł, które wpłacasz na konto Haneczki.
3. Monitoruj swoją aktywność uważnie - liczy się każdy kilometr, każda złotówka!
4. Ilość kilometrów oraz screena wpłaty umieść w wydarzeniu - pozwoli nam to liczyć nakręcone kilometry - kilka razy w ciągu dnia będziemy Wam zdawać raporty.
5. Zrób sobie zdjęcie podczas treningu - rodzice wraz Haneczką będą śledzić wydarzenie na bieżąco.
6. Pamiętaj o bezpieczeństwie - biegasz, maszerujesz, spacerujesz, jeździsz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj również o zachowaniu środków bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Jeśli chcesz śledzić zmagania Haneczki z chorobą, zapraszamy na Facebook Moc dla Haneczki oraz na grupę Licytacje dla Hani Łączkowskiej.

Leczenie dziewczynki można też wesprzeć wpłatami za pośrednictwem portalu SiePomaga.pl.

[ZT]14904[/ZT]

[ZT]15289[/ZT]

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA