Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy z Piły laureatem konkursu "Policjant, który mi pomógł"

10:08, 03.07.2020 | Biuro Prewencji KGP / JP
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

W 13. edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" - którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy współpracy z Biurem Prewencji KGP - jednym z pięciu zwycięzców został dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Pile - mł. asp. Włodzimierz Starynowicz.

Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

13. edycja konkursu objęta została honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, zaś sama uroczystość wręczenia wyróżnień laureatom tej edycji została wpisana w program centralnych obchodów Święta Policji.

Procedura zgłaszania policjantów do obecnej edycji konkursu "Policjant, który mi pomógł" trwała do 31 maja br. Zgodnie z regulaminem, zgłoszenia mogła dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Natomiast laureatów konkursu - pięć osób - wybrała kapituła, w skład której wchodzili pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", laureaci ostatnich trzech edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP. Typowanie kandydatów odbyło się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych.

W tym roku jednym z pięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu został pilski dzielnicowy mł. asp. Włodzimierz Starynowicz. Jest to ogromne wyróżnienie dla policjanta, który pomaga osobom dotkniętym problemem przemocy w rodzinie. Ogromnie cieszymy się, że praca i zaangażowanie naszego kolegi otrzymały uznanie mieszkańców miasta.

(Biuro Prewencji KGP / JP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA