Zamknij
REKLAMA

Wawrzyn Pracy Organicznej dla Stanisława Pircha: przedsiębiorcy i społecznika

08:19, 23.10.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Podczas uroczystości w Regionalnym Centrum Kultury "Fabryka Emocji", Stanisław Pirch, właściciel działającej w Pile od 38 lat Pralni "SONIA", został uhonorowany Wawrzynem Pracy Organicznej w kategorii Partnerska Formuła Budowania Gospodarki.

Stanisław Pirch to zarówno społecznik, jak i przedsiębiorca działający dosłownie i w przenośni "pełną parą". To działacz lokalny i krajowy, wspierający wszelkie inicjatywy społeczne i patriotyczne, ale i laureat wielu prestiżowych medali i wyróżnień - zasłużony zarówno dla Wielkopolski, jak i kraju.

- Reprezentowana przez Pana Stanisława Pralnia "SONIA" to laureatka m.in. programu Wielkopolskiej Jakości i unikatowej Wielkopolskiej oraz Polskiej Nagrody Jakości. Właściciel swoją postawą zarówno w pracy, jak i działając na rzecz lokalnych i krajowych inicjatyw dowodzi, że "praca organiczna" nigdy się nie kończy. Zaś rozumienie przez Pana Stanisława Pircha społecznej odpowiedzialności biznesu jako misji każdego przedsiębiorcy jest godne pochwały i stanowić może dla innych wzór do naśladowania - tak Unia Wielkopolan uzasadniła przyznanie nagrody pilskiemu przedsiębiorcy.

Wawrzyn Pracy Organicznej wręczyli Stanisławowi Pirchowi prezydent Unii Wielkopolan Paweł Leszek Klepka i sekretarz generalny Unii Wielkopolan Monika Leman-Tomaszewska.

- Cieszę się, że mogłem zarekomendować tę pilską kandydaturę oraz złożyć panu Stanisławowi Pirchowi gratulacje w imieniu samorządu województwa wielkopolskiego - dodał Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%