Firma Zbyszko Company zainwestowała w Pile. Budowa zakładu zaplanowana jest na maj przyszłego roku, a produkcja zgodnie z zapowiedziami właścicieli rozpocznie się w marcu 2020 roku.
Plan produkcyjny zakłada, że na godzinę z taśmy zakładowej będzie zjeżdżało sto tysięcy butelek półtoralitrowych wody i napojów. Docelowo zatrudnienie w zakładzie znajdzie ponad sto osób w przestrzeni biurowo-magazynowo-produkcyjnej.
- Dziękujemy za zaangażowanie władz miasta, które jest ważne dla inwestora. Zwiedziliśmy wiele nieruchomości w okolicy, a wybraliśmy Piłę z przyczyn jasnych, czyli dobrze przygotowanej nieruchomości inwestycyjnej. To bardzo dobra lokalizacja - podkreślił Zbigniew Bojanowicz, prezes firmy Zbyszko Company.
Dziś prezydent miasta Piły Piotr Głowski i właściciel Zbyszko Company Zbigniew Bojanowicz podpisali akt notarialny, na mocy którego nowy inwestor stał się właścicielem dwóch działek w strefie przemysłowej. Za obie działki przy ulicy Młodych o powierzchni ponad 3,42 ha zapłacono ponad 1,6 mln złotych.
Pilaninr08:02, 14.12.2018
W 2019 r już miały być tysiące miejsc pracy w firmie Flex obok obecnie planowanego Zbyszka! Co mamy? Szczere pole Dudzinska.
pracownik umysłowy11:49, 14.12.2018
Tu może oddziaływać negatywnie, zniechęcająco Wielki Smrodator, który ma interes w tym, by lokalny rynek był o niskiej podaży miejsc pracy. Wtedy można mniej dać zarobić robolom u siebie. A możliwości *%#)!& obstrukcji dla inicjatyw inwestycji przemysłowych ma duże, bo wszystko teraz zależy od powiatu, a w powiecie kto rządzi? cHaoS!
errata correct11:50, 14.12.2018
*%#)!& - znaczy: u p i e r d l i w e j
pachnący22:32, 14.12.2018
U Śmierdziocha to już prawie tylko ukraińcy robią, nasi zmądrzeli
to ja Jarząbek11:52, 14.12.2018
Całe szczęście, że prezydent Piotr Głowski nie jest z koterii Porozumienia Samorządowego.
ojacie22:36, 14.12.2018
to Porozumienie Samorządowe to taki lokalny PiS - niby różni ludzie, ale decyzję i rozkazy i tak wydaje Śmierdzioch a reszta go grzecznie słucha
Zbyszek22:39, 14.12.2018
A co tam jakiś Zbyszko. Najważniejszy ma być Jażdżewski!
Ramzes18:31, 23.01.2021
Tadeusz tam będzie Prezesem
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kiedy plują nam w twarz, nie możemy udawać, że pada....
Jak ten Nawrocki mógł tak postąpić? Teraz wszyscy Ukraińcy się obrażą i wyjadą z Polsk do siebie.
🙂
00:27, 2026-06-21
Kiedy plują nam w twarz, nie możemy udawać, że pada....
Prezydent Duda dał mu medal, tyle dobrego Załeńskiemu ofiarował a ten zdrajca za dobre uczynki nóż w plecy mam Polakom wbił. Prezydent Nawrocki za karę wszystkie pomoce powinien wstrzymać może niewdzięczni ukraińcy poszliby po rozum do głowy.
👍
23:40, 2026-06-20
Radość ostatniego dzwonka
cieszą się dzieci i mamy
Wakacje
21:50, 2026-06-20
Jak "Epicka furia" zamieniła się w epicką klapę...
😂😂😂😂 🤣🤣 🙃🙃🙃🙃
TomRajder
21:14, 2026-06-20