Zamknij
REKLAMA

Biznes w Pile? Hotel "Tarcza" czeka na najemcę

14:38, 05.03.2019 | AMW
REKLAMA
Skomentuj

19 marca br. bydgoski oddział AMW zorganizuje kolejny przetarg na najem hotelu "Tarcza" przy al. Powstańców Wielkopolskich 198 w Pile. Na pomysłowego przedsiębiorcę czeka budynek z restauracją, salą bankietową oraz pokojami hotelowymi. Licytacja miesięcznej stawki czynszu rozpocznie się od 11 tys. zł.

 

Na zagospodarowanie czeka blisko 1400 m2 powierzchni użytkowej samego budynku i ponad 3500 m2 terenu. To wystarczająco dużo, żeby wykorzystać potencjał tego miejsca i zrealizować swoje biznesowe plany. "Tarcza" to oferta skierowana przede wszystkim do osób planujących otworzyć działalność hotelarską w Pile. Okazja jest tym bardziej atrakcyjna, że wywoławczą stawkę czynszu obniżono aż o 6 tys. zł w stosunku do pierwszego przetargu.

 

"Tarcza" to dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek pochodzący z lat osiemdziesiątych. Na parterze mieści się restauracja wraz z zapleczem kuchennym, sala bankietowa oraz część biurowa. Na I piętrze urządzono pokoje hotelowe wraz z łazienkami. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe, gospodarcze i socjalne.
 
Nieruchomość usytuowana jest w odległości ok. 3 km od centrum i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Strzelectwa Sportowego "Tarcza", a po drugiej stronie Al. Powstańców Wielkopolskich zlokalizowane są Zakłady Philips Lighting Poland.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 40 tys. 590 zł do 14 marca br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce "Nieruchomości".

Zyski z najmu Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy.

(AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

nananana

2 2

Niestety budynek przeszedł smrodem bywających tam wcześniej mysliwych. 13:33, 09.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone