Zamknij
REKLAMA

Dobry start w dorosłe życie - będzie bezpłatne szkolenie

16:38, 18.09.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

8.500 zł to maksymalna kwota dotacji, która może otrzymać organizacja pozarządowa, jednostka kultury lub grupa nieformalna na projekty młodzieży, działającej we wsi lub miejscowości do 20.000 mieszkańców. Bank Żywności w Pile, realizujący projekt pn. "Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych", współfinansowany przez samorząd województwa wielkopolskiego, zaprasza na bezpłatne szkolenie oraz doradztwo.

Program "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności istnieje od 2001 roku i jest administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. W ciągu osiemnastu lat istnienia programu ponad 3000 projektów uzyskało dofinansowanie.

Celem regionalnego konkursu grantowego "Równać Szanse" jest wsparcie projektów, które rozwijają u młodych ludzi umiejętności wykorzystania tego, co może im sprzyjać w nich samych i otaczającym środowisku, oraz umiejętności zjednywania sobie innych podczas pracy w grupie i realizacji wspólnych celów. Maksymalna kwota dotacji to 8.500 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy, realizowane ze stałą grupą młodych w wieku 13-19 lat. Adresatami konkursu są lokalne organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych (które chcą założyć organizację pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Pilski Bank Żywności w ramach projektu Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych subregionu pilskiego współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania projektu konkursowego. Uczestnicy po zakończonych warsztatach będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji projektowych z Arkadiuszem Borysiewiczem, przedstawicielem Regionalnego Partnera Programu Równać Szanse.

Wszystko to odbędzie się 26 września o godzinie 10:00 w Pile, w Invest Parku - sala beżowa. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłoszenie do 24 września pod numerem telefonu 519 418 321 lub wysłanie wiadomości na adres e-mail [email protected].

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA