Zamknij
REKLAMA

Przy Wyspiańskiego było Tesco, teraz jest Netto

12:19, 28.11.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Od dzisiaj na osiedlu Górnym czynny jest kolejny w Pile sklep w sieci Netto. Placówka jest zgodna z konceptem 3.0. To ukłon w stronę potrzeb konsumenta, który chętnie robi zakupy w nowoczesnej i przestronnej przestrzeni.

Komfortowe wnętrze, nawiązujące klimatem i kolorystyką do duńskiego pochodzenia marki sprawia, że zakupy stają się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Na półkach nowego sklepu klienci znajdą jeszcze więcej świeżych warzyw i owoców, szeroką gamę produktów bezglutenowych, bezlaktozowych czy bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. Klientów ceniących swój czas ucieszy strefa TO GO, w której znajdą się m.in. sałatki, świeże soki, smoothies i wiele innych zdrowych propozycji.

- Rozwój naszej sieci i otwarcia kolejnych sklepów zgodnych z modelem 3.0 to dla nas priorytet - mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. - Wnosi on do naszych sklepów prostotę, wyrazistość, odwagę w komunikacji oraz skandynawskość, która wyraża się nie tylko designem, ale także naszą polityką odpowiedzialności społecznej. Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, dzisiaj niska cena nie wystarczy, aby przyciągnąć klientów. Konsumenci są świadomi i wymagający. Poszukują nie tylko produktu, ale pozytywnych doświadczeń zakupowych. Ważna jest wygoda, estetyka otoczenia, atmosfera w sklepie, reputacja firmy. Chcemy, aby nasza sieć handlowa nie tylko odpowiadała na tego typu oczekiwania konsumentów, ale była rynkowym liderem w ich wyznaczaniu.

Nowy sklep w Pile znajduje się przy ulicy S. Wyspiańskiego 10. Wcześniej w tym samym miejscu działał zamknięty pół roku temu market Tesco.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kac gigantkac gigant

0 0

"...w nowoczesnej i przestronnej przestrzeni...".
Przestrzeń jest przestronna z definicji. Jest nieskończona. To musiał napisać ktoś niemający pojęcia o geometrii. Dla takich każda przestrzeń jest jak flaszka Jack Danielsa 3 litry w pół drogi, przestronna ale ograniczona. 15:10, 11.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gimnazjum III Bgimnazjum III B

0 0

Mówimy o przestrzeni trójwymiarowej, tak? 15:12, 11.12.2019


REKLAMA