Poszukiwania świątecznych prezentów dla najbliższych ruszyły pełną parą. Z tej okazji VIVO! Piła przygotowało weekendową niespodziankę dla swoich klientów. W dniach 14-15 grudnia zostanie tam rozdanych 500 pluszowych misiów. Aby odebrać swoją przytulankę, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych i okazać paragon.
Coś praktycznego, a może spersonalizowanego? Prezenty pod choinkę mogą sprawić nie lada zawrót głowy. W okresie przedświątecznym chętniej odwiedzamy m.in. centra handlowe, bo jest tam wiele sklepów i punktów, w których możemy znaleźć wymarzone upominki. Z myślą o tych, którzy w najbliższy weekend, 14-15 grudnia, ruszą na poszukiwania prezentów w VIVO! Piła odbędzie się Misiobranie! Każdy, kto w tych dniach wyda na terenie centrum handlowego min. 150 złotych będzie mógł odebrać jednego z 500 misiów. Pluszaki będą wydawane w Punkcie Obsługi Promocji - misia będzie można odebrać tylko w dniu dokonania zakupu i po okazaniu paragonu. Dodatkowo ciekawą atrakcją dla dzieci będzie z pewnością choinka zbudowana z misiów.
Białośliwie: Polonez ósmoklasistów
💩💩💩👎👎👎
Balbina
19:12, 2026-06-12
"Prawdziwi" Polacy z PiS, czyli od rasizmu naukowego do
Pamiętamy
+Wołyń
18:33, 2026-06-12
W piątek warto spojrzeć w niebo. Nad Polską przelecą...
Pan Mariusz Błaszczak jest super👍
♥️
18:09, 2026-06-12
"Prawdziwi" Polacy z PiS, czyli od rasizmu naukowego do
Pan Czarnek jest super👍
♥️
17:57, 2026-06-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz