Zamknij
REKLAMA

AMW sprzedaje działkę inwestycyjną w Pile

16:17, 21.08.2020 | AMW
Skomentuj
REKLAMA

8 października br. w bydgoskim Oddziale Regionalnym Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pierwszy przetarg na sprzedaż ponad 2-hektarowej nieruchomości gruntowej w Pile.

Na nowego właściciela czeka niezabudowana działka inwestycyjna zlokalizowana przy ulicy Kołobrzeskiej o powierzchni 2,2327 ha. Cena od której zacznie się jej licytacja wynosi 660 tysięcy złotych. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Grunt będący przedmiotem przetargu położony jest na terenie byłego wojskowego lotniska w odległości ok. 4 km od centrum miasta. Działka położona w sąsiedztwie terenów powojskowych, które są objęte lokalnym programem rewitalizacji na których znajdują się: budynek uczelni wyższej - Nadnoteckiego Instytutu Uniwersytetu Adama Mickiewicza, działki niezabudowane przeznaczone pod aktywizację gospodarczą oraz budynki mieszkalne wielorodzinne.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej i jest uzbrojona w sieci: wodociągową, energii elektrycznej niskiego i średniego napięcia oraz teletechniczną. Zgodnie z zapisami planistycznymi teren na którym zlokalizowana jest nieruchomość przeznaczony jest pod zabudowę usługową lub zieleń.

Przetarg odbędzie się 8 października 2020 roku o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 70 tysięcy złotych, która musi znaleźć się na koncie AMW do 5 października.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

(AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA