Zamknij
REKLAMA

Hoperem z Piły w różne strony - od drzwi do drzwi

10:31, 03.09.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Firma Hoper, specjalizująca się w przejazdach adres-adres po Polsce, zdecydowała się w tym roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne trasy. Dzięki tym zmianom mieszkańcy Piły mogą cieszyć się wygodnym dojazdem Hoperem już nie tylko do Wrocławia czy Ustki, ale także do wielu innych atrakcyjnie turystycznych miejscowości - Białystok, Łódź, Szczecin, Międzyzdroje czy Rewal.

Wygodny przejazd bezpośrednio spod drzwi domuDo niedawna przez Piłę przebiegała jedna trasa Hopera, Wrocław-Ustka. Dzięki niej mieszkańcy Piły mogą wygodnie dojechać m.in. do Wrocławia, Trzebnicy, Rawicza, Leszna, Kołobrzegu, Słupska czy Ustki.

W tym roku Hoper wprowadził do swojej oferty dwie nowe trasy biegnące przez Piłę: Białystok-Kołobrzeg oraz Łódź-Rewal. Umożliwiają one komfortowy przejazd z Piły do wielu, nawet bardzo małych, miejscowości w województwie mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim czy podlaskim. Dzięki nowym trasom mieszkańcy Piły bezpośrednio spod drzwi swojego domu mogą dojechać pod wybrany adres m.in. w Płocku, Ciechanowie, Przasnyszu, Łomży, Szczecinie, Pobierowie, Międzyzdrojach czy Białymstoku.

Firma Hoper, w przeciwieństwie do przewoźników autobusowych czy kolejowych, nie jest ograniczona regularnymi miejscami zatrzymania w postaci konkretnych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania. Miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia podróży są wybierane każdorazowo przez pasażera w momencie zakupu biletu. Może być to dowolna lokalizacja, m.in. adres domu, hotelu, urzędu, pensjonatu, sanatorium czy lotniska.

Charakter usługi Hopera umożliwia komfortowy przejazd zróżnicowanej grupie odbiorców.

- W gronie pasażerów nie brakuje studentów, osób w średnim wieku czy rodzin z małymi dziećmi - mówi Hubert Czapla, dyrektor marketingu firmy Hoper. - Dla takich klientów udostępniamy foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg oraz podstawki przewozowe dla starszych dzieci. Samochód jest również przystosowany do montażu fotelików dla małych dzieci (poniżej 9 kg).

Dzięki przejazdowi „od drzwi do drzwi” pasażerowie unikają dużych skupisk ludzi na dworcach czy przystankach, nie muszą także korzystać z komunikacji miejskiej. W ostatnich miesiącach firma Hoper wprowadziła szereg obostrzeń, które mają zapewnić bezpieczeństwo podróżującym. Pojazdy są regularnie dezynfekowane oraz poddawane ozonowaniu. Pasażerom udostępniany jest płyn do dezynfekcji rąk, obowiązuje także nakaz podróży w maseczkach. Każdy z pasażerów zostaje poddany pomiarowi temperatury. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

Dodatkowo, firma wprowadziła unikalne rozwiązanie - Tarczę Hopera. Ma ono dać gwarancję bezpieczeństwa sanitarnego podróżnym, którzy zaufali firmie.

Rezerwacji biletów na przejazd można dokonać na stronie internetowej www.hoper.pl

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA