Zamknij
REKLAMA

VIVO! Piła wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

10:45, 25.01.2022 | VIVO! Piła
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Największą ogólnopolską akcję prospołeczną wesprze także, podczas zbiórek prowadzonych w obiekcie, VIVO! Piła. To jednak nie wszystko, co centrum handlowe przygotowało z tej okazji! W czasie charytatywnej aukcji online, którą przeprowadzi Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji, będzie można wylicytować zestawy gadżetów ufundowane przez VIVO!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny, 30. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku efekty zbiórek, organizowanych w ramach przedsięwzięcia, są dowodem siły międzyludzkiej solidarności. Wśród zaangażowanych nie mogło zabraknąć też centrum handlowego VIVO!, które od początku swojej działalności chętnie wspiera akcję.  

- Z wielką przyjemnością włączamy się w organizowanie wszelkiej pomocy najbardziej potrzebującym i czynny udział w wydarzeniach charytatywnych. W tym roku, już po raz kolejny połączyliśmy siły z Regionalnym Centrum Kultury, aby wspólnie zagrać z WOŚP podczas 30. Finału. Wierzymy, że razem uda nam się zebrać dużą sumę na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci 0 mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

WOŚP będzie można wesprzeć na terenie centrum handlowego w dniu Finału, poprzez indywidualne datki do puszek kwestarskich, w które będą wyposażeni obecni na miejscu wolontariusze 396. sztabu z RCK w Pile. Cegiełkę na cel akcji chętni będą mogli dorzucić również do skarbonki znajdującej na specjalnym stanowisku, które będzie czynne tego dnia w godz. 12.00-18.00. W ramach podziękowania za każdą wpłatę wynoszącą minimum 20 zł darczyńcy otrzymają symboliczne upominki w postaci: słodyczy, świeczek, balonów, zabawek czy kubków.

Co więcej, VIVO! Piła przekazało także 10 zestawów gadżetów na licytację online, organizowaną przez Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji. Każdy z pakietów będzie zawierał między innymi miód oraz kartę podarunkową do centrum handlowego o wartości 50 zł.

- Z radością, kolejny rok z rzędu, podjęliśmy wspólne działania z VIVO!, aby razem przyczynić się do uzbierania rekordowej kwoty dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra na rzecz okulistyki dziecięcej. Aby tak się stało, gorąco zachęcam wszystkich do wspierania akcji w centrum handlowym gdzie pojawią się nasi wolontariusze z 396. sztabu. Zapraszam także do śledzenia i wzięcia udziału w naszych internetowych aukcjach - mówi Stanisław Dąbek, dyrektor RCK w Pile.

(VIVO! Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

zamiast na zamiast na

0 3

tacę czarnemu spaślakowi,wrzuć w skarbonkę WOŚPiakowi ! 🙂 10:57, 25.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KasiaKasia

2 1

Puknij się w główke 08:03, 27.01.2022


MSCWMSCW

1 1

Jako Mały Solista Codziennego Wsparcia nawet nie chcę się odlać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 12:26, 27.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%