Zamknij
REKLAMA

Śmieciarki Altvatera przyjazne środowisku

11:20, 26.01.2022 | Zuzanna Błaszczyk-Koniecko, Altvater Piła Sp. z o.o.
Skomentuj fot. Altvater
REKLAMA

Coraz ciszej, ekologiczniej i bezpieczniej. Wszystko za sprawą Altvater Piła, który stale unowocześnia swoją flotę. W tym roku aż osiem nowych pojazdów o najwyższej normie spalin Euro6 wyjedzie na ulice naszego regionu.

W taborze Altvatera w sumie już 28 samochodów charakteryzuje się najwyższą normą emisji spalin. Starsze pojazdy są systematycznie zastępowane nowymi. W ubiegłym roku wycofano ich siedem.

- Chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Ciągła wymiana floty zwiększa naszą wydajność i efektywność, a zmniejsza awaryjność, dzięki czemu odpady możemy odbierać jeszcze sprawniej - informuje dyrektor Altvater Piła Tomasz Bielański.

- To bardzo nowoczesne pojazdy, które dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej sprawności technicznej poprawiają styl jazdy kierowców, wpływając m.in. na zmniejszenie emisji spalin przy jednoczesnym skróceniu czasu dotarcia do celu - podkreśla kierownik logistyki w Altvater Piła Paweł Bardziński.

Poza obniżeniem kosztów eksploatacji i względami środowiskowymi, spółka bierze także pod uwagę komfort i bezpieczeństwo pracy ekip. Z kolei mieszkańcy z pewnością docenią mniejszy hałas podczas odbierania odpadów. Altvater dba także o wygląd zewnętrzny swoich pojazdów. Dwa najnowsze zostały oklejone grafiką inspirowaną muralem przy ul. Niepodległości 1, inne zachęcają do wstąpienia do drużyny Altvatera.

(Zuzanna Błaszczyk-Koniecko, Altvater Piła Sp. z o.o.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

pilanin26234563pilanin26234563

3 1

>>>Chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie
I to się udaje doskonale, szkoda, że tylko jeżeli chodzi o najwyższy poziom cenowy 11:54, 26.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Adamowicz 2Adamowicz 2

3 1

A syn Głowskiego zadowolony z pracy ? 13:32, 26.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JerzyJerzy

2 1

Niech sie nauczą worki dobrze zostawiać, a nie, że potem trzeba gonić po ulicy bo pajace nawet nie potrafią za brame wrzucić. 06:28, 27.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%