Coraz ciszej, ekologiczniej i bezpieczniej. Wszystko za sprawą Altvater Piła, który stale unowocześnia swoją flotę. W tym roku aż osiem nowych pojazdów o najwyższej normie spalin Euro6 wyjedzie na ulice naszego regionu.
W taborze Altvatera w sumie już 28 samochodów charakteryzuje się najwyższą normą emisji spalin. Starsze pojazdy są systematycznie zastępowane nowymi. W ubiegłym roku wycofano ich siedem.
- Chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Ciągła wymiana floty zwiększa naszą wydajność i efektywność, a zmniejsza awaryjność, dzięki czemu odpady możemy odbierać jeszcze sprawniej - informuje dyrektor Altvater Piła Tomasz Bielański.


- To bardzo nowoczesne pojazdy, które dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej sprawności technicznej poprawiają styl jazdy kierowców, wpływając m.in. na zmniejszenie emisji spalin przy jednoczesnym skróceniu czasu dotarcia do celu - podkreśla kierownik logistyki w Altvater Piła Paweł Bardziński.
Poza obniżeniem kosztów eksploatacji i względami środowiskowymi, spółka bierze także pod uwagę komfort i bezpieczeństwo pracy ekip. Z kolei mieszkańcy z pewnością docenią mniejszy hałas podczas odbierania odpadów. Altvater dba także o wygląd zewnętrzny swoich pojazdów. Dwa najnowsze zostały oklejone grafiką inspirowaną muralem przy ul. Niepodległości 1, inne zachęcają do wstąpienia do drużyny Altvatera.
"Jeszcze dycham", czyli rzecz o bezdomności
Jeszcze dycham hue hue hue
Jarosław prezes nadc
05:21, 2026-02-03
"Jeszcze dycham", czyli rzecz o bezdomności
Zapros do domu swojego. Przecież uchodźców byś zaprosił a swojego nie.
Antoni kwach
20:46, 2026-02-02
"Jeszcze dycham", czyli rzecz o bezdomności
ale kra nade mną"
,,jeszcze płynę
20:21, 2026-02-02
Promile i narkotyki za kierownicą
szkoda życia?
Nie
19:55, 2026-02-02
3 1
>>>Chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie
I to się udaje doskonale, szkoda, że tylko jeżeli chodzi o najwyższy poziom cenowy
3 1
A syn Głowskiego zadowolony z pracy ?
2 1
Niech sie nauczą worki dobrze zostawiać, a nie, że potem trzeba gonić po ulicy bo pajace nawet nie potrafią za brame wrzucić.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz