Zamknij
REKLAMA

VIVO! Piła zaprasza na Targi Deweloperów "Nowe mieszkania - nowe domy"

09.42, 17.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Wszyscy, którzy dążą do zrealizowania marzenia o własnym M, powinni zarezerwować czas w sobotę, 17 września, i udać się do VIVO! Piła.

Tego dnia centrum handlowe będzie gospodarzem Targów Deweloperów "Nowe mieszkania - nowe domy". W ramach wydarzenia wystawcy będą prezentować swoje oferty, udzielać eksperckich porad, a także rozdawać rabaty odwiedzającym. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Wśród nich m.in. konkursy z wartościowymi nagrodami (m.in. kartami podarunkowymi VIVO!), występ artystyczny czy ekowarsztaty dla najmłodszych.

Podczas targów "Nowe mieszkania - nowe domy" zaprezentowani zostaną najwięksi deweloperzy działający w regionie pilskim. Pojawią się m.in. Pil-Building, ESC Nieruchomości, Abita Developer, Europartner Developer, K2 Invest Developer, Prime Developer, Safe House czy Stara Poczta.

Dla odwiedzających centrum handlowe wystawcy przygotowali specjalne rabaty. Wydarzenie będzie również okazją do udziału w konkursach i zdobycia cennych nagród w postaci kart podarunkowych VIVO!, voucherów na sprzęt RTV i AGD czy gadżetów od deweloperów.

To jednak nie wszystko! Wszystkim zainteresowanym merytorycznym wsparciem służyć będzie Sandra Zamojda, ekspert z Furman Finanse, która nie tylko udzieli cennych porad i wskazówek, ale też odsłoni kulisy świata finansów.

Dodatkowo sobotnie targi uświetni występ Izabeli Lewandowskiej-Zywer, uczestniczki "Szansy na sukces", "Must Be the Music. Tylko muzyka" i "Tak to leciało".

- Z ogromną przyjemnością udostępniamy przestrzeń do organizacji tak ciekawego przedsięwzięcia, jakim będą Targi Deweloperów. Wystawcy i zaproszeni goście chętnie porozmawiają z uczestnikami, udzielą im eksperckich porad i odpowiedzą na nurtujące pytania - informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manger VIVO! Piła. - Choć temat wydarzenia będzie oscylowała wokół branży nieruchomości nie zabraknie również niespodzianek dla dzieci - dodaje.

W dniu wydarzenia w VIVO! Piła zaaranżowany zostanie kącik dla najmłodszych z malowaniem buziek i dedykowanymi konkursami.

Odbędą się tu też darmowe warsztaty z budowania domków dla pszczół, połączone wykładem pt. "Murarka ogrodowa - pszczoła, która potrafi murować prosto z natury". Poprowadzi go dr inż. Adrian Hałuszka z Regionalnego Związku Pszczelarzy - Koło Pszczelarskie "Bartnik" w Trzciance.

Targi Deweloperów "Nowe mieszkania - nowe domy" odbędą się w sobotę, 17 września, w godz. 11:00-18:00 w VIVO! Piła. Organizatorami wydarzenia są: Nieruchomości Furman, Centrum Ofert Deweloperów, Furman Finanse i Freedom Nieruchomości.

Patronat honorowy nad Targami Deweloperów objęli Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski oraz Prezydent Miasta Piły.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%