Zamknij
REKLAMA

Kick boxing pod patronatem posła Porzucka

07:33, 08.10.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę w Pile odbyła się kolejna, piąta już edycja turnieju im. Tadeusza Pietrzykowskiego w kick boxingu.

Zawody są cyklicznie organizowane przez pilski klub Sporty Walki. W hali Zespołu Szkół Gastronomicznych stawiło się ponad 70 zawodników z całej Polski. Na ringu odbyło się blisko 40 pojedynków w kategoriach wiekowych kadet i junior.

Walkę pokazową stoczył brązowy medalista mistrzostw świata w kick boxingu Dawid Siek. Świetnie pokazali się pozostali pilscy zawodnicy, w większości zwyciężając ze swoimi rywalami.

Pilski klub reprezentowali: Klaudia Król, Kacper Artymowicz, Xavier Rzeszut, Miłosz Bogucki, Maciej Różyło, Alicja Bartosińska (uznana najlepszą kadetką turnieju), Kacper Krygier (do niego z kolei trafił puchar dla najlepszego kadeta zawodów) oraz Michał Dymkowski. Niestety ze względu na kontuzje rywali do walk finałowych nie mieli okazji wyjść Piotr Woźniak i Michał Haiwka.

W turnieju oprócz Sportów Walki udział wzięły kluby: Agoga Gym Lębork, Gladiators Bełchatów, Czerwony Smok Wągrowiec, Center Team Odolanów, A&W Team Obrowo, Legion Głogów, Spider Złotów i Zakon Czaplinek.

Tuż przed zmaganiami turniejowymi odbyły się także pokazowe walki bokserskie, w których udział wzięli gospodarze - Sporty Walki - ale także pięściarze Sokoła Piła i Sparty Złotów.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

Patronat honorowy nad imprezą sprawował Poseł RP Marcin Porzucek, który pojawił się na hali i w kilku słowach motywował zawodników do dalszej pracy nad sobą. Korzystając z okazji działacze pilskiego klubu podziękowali posłowi za dotychczasowe wsparcie i pomoc w przygotowaniach i wyjeździe zawodników klubu na mistrzostwa Świata oraz wsparcie w organizacji turnieju.

Podziękowania za wsparcie skierowano także do Wypożyczalni przyczep, lawet i kempingów "Atom" Tomasza Polcyna w Pile przy ulicy Okrzei.

Kolejna edycja turnieju już w lutym.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone