Zamknij
REKLAMA

KTT Shoto Piła zaprasza na zajęcia

15:21, 06.09.2019 | KTT Shoto
REKLAMA
Skomentuj

Przed wakacjami zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto startowali w najważniejszych imprezach sportowych w kraju: Puchar Polski Dzieci oraz Mistrzostwa Polski.

Puchar Polski Dzieci odbył  się we Wrocławiu. W zawodach startowało 1000 zawodników. Na tych zawodach pilscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Ksenia Gwizdowska w swojej kategorii wiekowej zdobyła miejsce w kata, Tobiasz Mila był trzeci w kata, Cyprian Krzemiński trzeci w kumite. Jakub Kubacki, Patryk Kowalski i Liliana Szklarek odpadli w walkach o wejście do grupy finałowej.

Natomiast na Mistrzostwach Polski w Lublinie bardzo dobrze wypadły Alicja Muszyńska i Kinga Kotowicz. W konkurencji kumite juniorów wystartowało 30 zawodniczek - Kinga Kotowicz, dla której był to pierwszy start, zajęła 5 miejsce, zaś Alicja była druga, potwierdzając, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w kumite w Polsce. Po raz kolejny też została powołana do reprezentacji Polski.

W nowym sezonie jeszcze we wrześniu zawodnicy KTT Shoto pojawią się na Pucharze Nishiyamy, Pucharze Wielkopolski oraz Pucharze Pomorza. W październiku odbędzie się Puchar Europy Dzieci i Mistrzostwa Świata w Karate Fudokan, w których również wystartują.

Klub organizuje zapisy dla dzieci w wieku od 5 lat (Dojo przy ulicy Medycznej 5 w Pile, jak i do wszystkich sekcji klubu).

- Karate to nie tylko sztuka samoobrony, ale również po przez trening poprawiamy dyscyplinę, samokontrolę, kondycję, wyrabiamy gibkość i koordynację, nabieramy pewności siebie - mówi trener Jarosław Skura.

(KTT Shoto)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone