Zamknij

Sierż. Mrozek brązowym medalistą No Gi Jiu Jitsu

13:06, 27.02.2020 KPP w Pile Aktualizacja: 13:13, 27.02.2020
Skomentuj fot. KPP w Pile fot. KPP w Pile

Sierż. Krzysztof Mrozek, policjant na co dzień pełniący służbę w wydziale patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile, zdobył brązowy medal na X Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu w kategorii Masters No Gi niebieskich pasów w wadze 79,3 kg. To już kolejny sukces policjanta w tej dziedzinie sztuk walki.

Sierż. Krzysztof Mrozek czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców Piły od 6 lat, pełniąc służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pile w wydziale patrolowo-interwencyjnym. Funkcjonariusz po zakończeniu służby zawsze ma czas na swoją pasję, którą zaraził się 4 lata temu. Trenuje brazylijskie jiu-jitsu w klubie "Macaco Gold Team - Samuraj" w Pile. Jak mówią o nim koledzy policjanci, jest zawsze gotowy do działania, zdecydowany, konkretny i zawsze pomocny.

W dniach 22-23 lutego br. w Luboniu odbyły się X Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu, gdzie pilski policjant stanął na podium, zdobywając III miejsce. Funkcjonariusz wywalczył brązowy medal, startując w kategorii Masters No Gi niebieskich pasów w wadze 79,3 kg. To już jego kolejne piękne zwycięstwo w tej dziedzinie sztuk walki.