Zamknij
REKLAMA

Sierż. Mrozek brązowym medalistą No Gi Jiu Jitsu

13:06, 27.02.2020 | KPP w Pile
Skomentuj
fot. KPP w Pile
REKLAMA

Sierż. Krzysztof Mrozek, policjant na co dzień pełniący służbę w wydziale patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile, zdobył brązowy medal na X Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu w kategorii Masters No Gi niebieskich pasów w wadze 79,3 kg. To już kolejny sukces policjanta w tej dziedzinie sztuk walki.

Sierż. Krzysztof Mrozek czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców Piły od 6 lat, pełniąc służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pile w wydziale patrolowo-interwencyjnym. Funkcjonariusz po zakończeniu służby zawsze ma czas na swoją pasję, którą zaraził się 4 lata temu. Trenuje brazylijskie jiu-jitsu w klubie "Macaco Gold Team - Samuraj" w Pile. Jak mówią o nim koledzy policjanci, jest zawsze gotowy do działania, zdecydowany, konkretny i zawsze pomocny.

W dniach 22-23 lutego br. w Luboniu odbyły się X Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu, gdzie pilski policjant stanął na podium, zdobywając III miejsce. Funkcjonariusz wywalczył brązowy medal, startując w kategorii Masters No Gi niebieskich pasów w wadze 79,3 kg. To już jego kolejne piękne zwycięstwo w tej dziedzinie sztuk walki.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA