Zamknij
REKLAMA

Lekkoatleci "Gwdy" walczyli na mitingach

19:16, 30.06.2020 | Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła
Skomentuj
REKLAMA

W okresie pandemii tylko nieliczni lekkoatleci pilskiej "Gwdy" wystartowali w kolejnych mitingach.

W mocno obsadzonym Ogólnopolskim Mitingu we Włocławku czołowa siedmioboistka w kraju w kategorii młodzieżowej Agata Trzaskalska tym razem wystartowała w biegu na 200 m uzyskując rezultat 26,73 sek. Z juniorów młodszych Mikołaj Szarejko przebiegł dystans 400 m ppł. w czasie 60,13 sek., wygrywając konkurencję w swojej kategorii. Z kolei "przeszkodowiec" Mikołaj Czechowicz startując w biegu na 800 m uzyskał wynik 2:06,06.

Podczas zawodów była też okazja zaobserwować, jak w warunkach pandemii i przy obostrzeniach sanitarnych organizatorzy potrafili przeprowadzić sprawnie imprezę. Spostrzeżenia te mogą być korzystne przy organizacji mitingu w Pile, który jest ujęty w planach i kalendarzu sportowym klubu PLKS "Gwda" Piła i MOSiR Piła.

W Puszczykowie odbył się miting w konkurencjach skocznościowych. Wystartowało dwoje młodzików "Gwdy". Czołowa polska młodziczka w biegach średnich Zuzanna Doroba tym razem wzięła udział w skoku w dal uzyskując dobry wynik 5,01 m, natomiast Oskar Sobierajski w tej samej konkurencji skoczył na odległość 5,34 m.

(Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%