Zamknij
REKLAMA

Trzy medale dla Sportów Walki Piła

19:29, 30.05.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

W weekend w Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w formule low kick. Jak we wszystkich najważniejszych tego rodzaju turniejach w kraju, i na tym nie zabrakło zawodników pilskich Sportów Walki.

Zawodnicy wrócili do Piły wrócili z trzema medalami. Maciej Różyło został mistrzem Polski juniorów młodszych do 60 kg. Ponadto otrzymał tytuł najlepszego juniora młodszego turnieju. Miłosz Bogucki, który kilka tygodni temu wygrał eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, w Mysłowicach wywalczył tytuł mistrza Polski juniorów młodszych w kategorii do 71 kg. Z kolei Alicja Bartosińska zdobyła brązowy medal juniorek starszych w wadze 65 kg.

Seniorzy Michał Haiwka i Piotr Woźniak (kategoria do 60 kg) po pierwszych wygranych walkach odpadli z turnieju w ćwierćfinałach.

W tym samym czasie w Szczecinie wystąpiły zawodniczki sekcji bokserskiej Sportów Walki Piła. Julianna Rutkowska oraz jej młodsze koleżanki Julka Kowalska i Antonina Jechalik stoczyły tym razem pojedynki niepunktowane, prezentując bardzo dobrą formę, co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się dla nich turniejami mistrzowskimi.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BrawoBrawo

1 0

Brawo Maciej, brawo Miłosz, brawo Alicja, brawo Julianna, brawo Julka, brawo Antonina, brawo Polska, precz z platformą. 21:09, 30.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%