Zamknij
REKLAMA

Uczniowie i nauczyciele strzelali o puchar starosty

12:51, 08.10.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

W sali strzeleckiej I LO w Pile rozegrano IV Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Średnich o Puchar Starosty Pilskiego. Ich organizatorem był SKS "Inter-Continental" Piła.

Na dwudniowych mistrzostwach obecny był wicestarosta Arkadiusz Kubich, który oddał pierwsze strzały otwierające zawody. Wystartowało 11 reprezentacji 4-osobowych oraz dwóch uczniów z "Nafty". Wyłoniono mistrzów w klasyfikacji indywidualnej (uczennica, uczeń, nauczyciel) - z racji doskonałych wyników kilka miejsc było podwójnych.

I miejsce: Zespół Szkół Technicznych (zespół II) - 352 pkt.
1. HARENDA Karol - 87
2. HURNIK Mikołaj - 84
3. RODKIEWICZ Inga - 88
4. BOBROWSKI Michał – 93

II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące (zespół I) - 347 pkt.
1. STARKOWSKI Bartosz - 89
2. JESKE Kasper - 89
3. MARCINKOWSKI Michał - 80
4. STANILEWICZ Artur - 89

III miejsce: I Liceum Ogólnokształcące (zespół II) - 344 pkt.
1. DELBOWSKA Patrycja - 80
2. GRZESI Pola - 88
3. WÓJTKOWICZ Patrycja - 83
4. KUBIK Monika - 93

IV miejsce: Zespół Szkół Technicznych (zespół I) - 342 pkt.
1. KALKA Olaf - 87
2. ORŁOWSKI Adam - 80
3. KUBICH Franciszek - 82
4. BOBROWSKI Michał - 93

IV miejsce: Zespół Szkół przy Teatralnej (zespół II) - 342 pkt.
1. BOJACZUK Antoni - 81
2. PACZKOWSKI Paweł - 93
3. TOMCZYK Zuzanna - 85
4. POWOLNY Roman - 83

V miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych - 340 pkt.
1. DROZDOWSKA Roksana - 90
2. SKACZKOWSKA Julia - 93
3. JANCZEWSKI Kacper - 80
4. JAGŁA Jolanta - 77

VI miejsce: Zespół Szkół Technicznych (zespół IV)
1. KĘDZIORA Paweł - 85
2. KUCHTA Oliwier - 83
3. STRÓŻYŃSKI Nikodem - 74
4. BOBROWSKI Michał - 93

VII miejsce: I Liceum Ogólnokształcące (zespół III) - 331 pkt.
1. WRÓBLEWSKA Amelia - 87
2. ADAMSKA Karolina - 83
3. PIETRASZ Nadia - 76
4. NYKIEL Aleksandra – 85

VII miejsce: Zespół Szkół przy Teatralnej (zespół I) - 331 pkt.
1. KURDEK Martyna - 81
2. DZIERZKIEWICZ Maja - 90
3. WIZA Hanna - 77
4. POWOLNY Roman - 83

VIII miejsce: Zespół Szkół Gastronomicznych - 329 pkt.
1. POPIELAS Vanessa - 78
2. PAWŁOWSKA Iga - 81
3. KIERUJ Jan - 83
4. HARENDA Joanna - 87

IX miejsce: Zespół Szkół Technicznych (zespół III) - 328 pkt.
1. BĄCZKOWSKA Blanka - 65
2. MACIOSZEK Marcel - 84
3. NIŻYŃSKI Damian - 86
4. BOBROWSKI Michał - 93

Klasyfikacja końcowa - nauczyciele
I. BOBROWSKI Michał 93
II. KUBIK Monika 93
III. STANILEWICZ Artur 89
IV. HARENDA Joanna 87
V. NYKIEL Aleksandra 85
VI. POWOLNY Roman 83
VII. JAGŁA Joanna 77

Klasyfikacja końcowa - uczennice
I. SKACZKOWSKA Julia 93
II. DROZDOWSKA Roksana 90
II. DZIERZKIEWICZ Maja 90
III. GRZESIK Pola 88
III. RODKIEWICZ Inga 88
IV. WRÓBLEWSKA Amelia 87
V. TOMCZYK Zuzanna 85

Klasyfikacja końcowa - uczniowie
I. PACZKOWSKI Paweł 93
I. STARKOWSKI Mikołaj 93
II. STARKOWSKI Bartosz 89
II. JESKE Kacper 89
III. KALKA Olaf 87
III. HARENDA Karolo 87
IV. NIŻYŃSKI Damian 86
V. KĘDZIORA Paweł 85

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%