Zamknij
REKLAMA

Sporty Walki na turnieju w Szczecinie

08:00, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Szczecinie odbył się XIV międzynarodowy turniej bokserski im. Aleksa Piotrowskiego. W dwudniowych zawodach - poza reprezentantami Polski - można było oglądać zawodników z Niemiec, Ukrainy i Danii. Rywalizowało tam też pięcioro pięściarzy Sportów Walki Piła.

Jak relacjonuje trener sekcji bokserskiej SWP Przemysław Leniec, nie wyniki tutaj były najważniejsze, ale możliwość rywalizacji w międzynarodowym gronie. Mimo tej deklaracji pilanie z ośmiu stoczonych pojedynków aż w sześciu wyszli zwycięsko.

Najlepiej spisała się Julianna Rutkowska, która wygrała dwa starcia pokonując kolejno reprezentantki Ukrainy i Niemiec. Kolejna z doświadczonych zawodniczek Sportów Walki Oliwia Stolarczyk w pierwszym dniu pewnie pokonała zawodniczkę z Niemiec, natomiast w niedzielę rywalizując z Ukrainką z wyższej kategorii wagowej musiała uznać jej wyższość.

Kolejną zawodniczką, która miała okazję do dwóch międzynarodowych pojedynków, była najmłodsza w tym gronie Antonina Jechalik która w pierwszej walce po emocjonującym pojedynku nieznacznie uległa rywalce z Danii, natomiast drugiego dnia turnieju nie pozostawiła złudzeń pięściarce z Ukrainy, pewnie zwyciężając we wszystkich rundach.

Po jednym zwycięskim pojedynku z rywalami krajowymi stoczyli Julia Kowalska i Xavier Rzeszut.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%