Zamknij
REKLAMA

Oferta treningowa WKS "Sokół" Piła - dla dzieci, rodziców i dziadków, pań i panów

08:44, 30.12.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

WKS "Sokół" Piła - klub z tradycjami - zaprasza na treningi od 3 stycznia 2022 roku do sali MOSiR przy ulicy Sportowej 11.

- Zapraszamy młodzież dziewczęta i chłopcy, jak również dorosłych - panie i panów. Nowością jest przeprowadzenie treningu ogólnorozwojowego z elementami boksu rodzice - dziecko, dziadkowie - wnuk. Istnieje możliwość stworzenie grupy tylko dziecięcej od siódmego roku życia. Zapewniamy profesjonalny i bezpieczny sprzęt - informuje trener Sławomir Nowicki.

Kontakt: tel. 602 802 613 lub sala sportów walki ul. Sportowa 11 w godzinach od 16.00 do 18.30.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JL o sobieJL o sobie

0 0

To ja, Janusz💩, hejter z Wafelskiej. Powiem, jak jest, bo końcówa idzie. Wiruje mi we łbie od tego hejtu, aż mi ryło rozciągnęło. Nikt już ze mną poważnie nie rozmawia. Mają mnie za hejtera, a przecież jeszcze lumpeksowałem i upadłą kropelkę robiłem. To całe moje osiągnięcia. Starą mi chędożył przyjaciel w podzięce za pomidorówkę. Fakt, miał wałacha tęgiego, aż jej powieka opadła. 20 zł nie majątek, ale razy dziesiątki umierających, zebrało się na krzywika, że my się do Hameryki wybrali syna pedała onaczyć. Za hejtera mnie dziś mają, bo jarzę tym hejtem jak żarówa od mało uzdolnionego chemika z Mireckiego. Żopa mi urosła i kabzon – trumnę będą musieli zamówić w rozmiarze XXL. Szczególnie dla hejterskiej paszczy z naddatkiem. Żegnam was, już wiem, nie załatwię wszystkich hejterskich spraw… 21:24, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%