Zamknij
REKLAMA

Pełne trybuny w hali przy Pola na meczu z mistrzem Polski

18:18, 29.12.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Obiekty sportowo-rekreacyjne Powiatu Pilskiego cały czas tętnią życiem. Na meczu Stalpro Joker Powiat Pilski z mistrzem Polski Jastrzębski Węgiel Powiatowa Hala Sportowa przy Pola była wypełniona przez kibiców po brzegi.   

Nasza drużyna zagrała w Pucharze Polski z najlepszą drużyną w kraju i choć ta wygrała spotkanie w trzech setach, mecz budził ogromne emocje i ogromny doping kibiców.   

- To była prawdziwa uczta dla siatkarskich kibiców. Zespół Stalpro Joker Powiat Pilski to zespół drugoligowy i jedynie jako jeden z dwóch drużyn drugoligowych zaszedł tak wysoko w Pucharze Polski i trafił na aktualnego mistrza Polski, którego gościliśmy w naszym nowym obiekcie -  stwierdził Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Doping publiczności był niesamowity. Po meczu zawodnicy komentowali.

- Staraliśmy z siebie dawać sto procent. Szacunek dla przeciwnika. Bardzo nam było miło przed taką publicznością występować - powiedział Jakub Macyra z klubu Jastrzębski Węgiel.

- Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy u nas gościć mistrza Polski. Dla mnie to był dodatkowy impuls, bo to jest zespół, w którym grałem w sezonie 2016/2017. Fajna atmosfera była na meczu, było dużo kibiców, dziękujemy - powiedział z kolei Marcin Bachmatiuk ze Stalpro Joker Powiat Pilski.Krzysztof Zapaśnik również ze Stalpro Joker Powiat Pilski przyznał, że to było ważne doświadczenie, które drużyna zamierza wykorzystać w grze o ligowe punkty.


W składzie drużyny Jastrzębski Węgiel zagrał Benjamin Toniutti, mistrz olimpijski z Tokyo - na zdjęciu ze starostą Eligiuszem Komarowskim

Starosta Eligiusz Komarowski tak podsumował to wyjątkowe wydarzenie: - Jako Powiat Pilski budujemy na nowo sportową markę Piły - stolicy powiatu pilskiego. Frekwencja na dzisiejszym meczu i innych naszych obiektach, jak choćby na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, gdzie obecnie zorganizowaliśmy dla mieszkańców bezpłatne lodowisko dowodzi, jak bardzo mieszkańcy potrzebują ciekawych wydarzeń sportowych i profesjonalnych miejsc, gdzie mogą sami oddać się sportowej pasji czy rekreacji. A my wychodzimy naprzeciw tym potrzebom.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

fanfan

7 1

wirus ~ świrus jak na zdjęciu 18:28, 29.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rhrh

8 3

Jaka to uczta , w meczu do jednej bramki? O czym ten facet gada? 20:15, 29.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ww

4 0

to był lans Komarowskiego,a publiczność specjalnie dobrana 🙂 14:30, 30.12.2021


SanepidSanepid

9 1

A gdzie maseczki? Gdzie dystans? Gdzie limit ludzi? Co to ma być? Sanepid się tym zajmie. 06:47, 30.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pełna trybuna....Pełna trybuna....

4 1

No to Pan starosta widzi i chwali się....a czemu nie chwali się jak utrzymane są drogi powiatowe....masakra...gdyby zwiedził te drogi,to pewnie do śmiechu by mu nie było.....na powiatówkach lodowisko za darmo,nawet kaucji za łyżwy nie trzeba.... 11:12, 30.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%