Zamknij
REKLAMA

Pracowite ferie lekkoatletów "Gwdy"

16:09, 26.01.2022 | Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła
Skomentuj
REKLAMA

Już tradycyjnie lekkoatleci pilskiej "Gwdy" okres zimowych ferii wykorzystali bardzo pracowicie, uczestnicząc w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do sezonu 2022.

Jeden z czołowych biegaczy młodego pokolenia w Polsce Mikołaj Czechowicz uczestniczył w klimatycznym obozie kadry narodowej PZLA, które odbyło się w Monte Gordo w Portugalii. Była to atrakcyjna sportowa przygoda, mógł bowiem trenować w ciepłym klimacie w towarzystwie polskich olimpijczyków z różnych bloków konkurencji. Mikołaj w nowym sezonie sportowym 2022 będzie kolejny jeszcze rok juniorem i ma uzasadnione aspiracje do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów w Cali (Kolumbia).

W tym samym czasie podstawowa 40-osobowa grupa lekkoatletów "Gwdy" bardzo pracowicie trenowała (już od 26 lat!) w Borowicach, położonych malowniczo w Karkonoskim Parku Narodowym pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. Dopisała wspaniała zimowa i śnieżna pogoda. Sprzyjała ona do wykonania solidnej pracy treningowej, jak również w ramach treningu do poznania walorów pięknych gór Karkonoszy.

(Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%