Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkół w Łobżenicy mistrzem powiatu w futsalu

13.59, 17.01.2023 Powiat Pilski Aktualizacja: 13.59, 17.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku rozegrano mistrzostwa powiatu pilskiego w halowej piłce nożnej.

W turnieju uczestniczyły cztery drużyny, reprezentujące Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku, Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile i Zespół Szkół z Łobżenicy, który został zwycięzcą mistrzostw.

Zwycięska drużyna pokazała już dobrą formę w pierwszym meczu, w którym pokonała gospodarza turnieju CKZiU Wyrzysk 3:0. Drugi mecz z Zespołem Szkół Ekonomicznych zremisowała 2:2. W finałowym meczu zmierzyła się z mocną drużyną z ZS im. St. Staszica w Pile, która na koncie miała już dwa zwycięstwa.

Spotkanie stało na wysokim poziomie, ostatecznie ZS w Łobżenicy pokonał drużynę z Piły 4:2.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom turnieju, a szczególne słowa uznania drużynie Zespołu Szkół w Łobżenicy, którą reprezentowali: Marcin Lorek, Błażej Dróbka, Brajan Dróbka, Dominik Werner, Kajetan Zbieralski, Oskar Bury, Mateusz Thomas, Klaudiusz Borowicz i Dominik Sitarski.

Turniej odbył się w ramach współzawodnictwa szkół prowadzonych przez Powiat Pilski. 

(Powiat Pilski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

psychiatraJLpsychiatraJL

0 0

Ciekawe, czy kapelutek🤠🤣 mocno dziś pociśnie baniak hejtera 77+? Zdaje się, że nacisk na 1 bruzdę wzrasta🔥🔥😡💩💩💩💩. 21:25, 18.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%