Wczoraj w Klubie Muzycznym "Scena" w Pile odbył się bardzo ciekawy wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby Anny Kluza "Trzy wymiary". To po prostu trzeba zobaczyć!
"Anna Kluza urodziła się w 1985 r. w Czarnkowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie w 2010 r. obroniła pracę dyplomową na Wydziale Rzeźby. Stypendystka programu ERASMUS - w 2009 r. ukończyła semestr letni na Akademii Sztuk Pięknych w Perugii. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, w tym m.in. dyplomu i medalu Młodego Pozytywisty Towarzystwa H. Cegielskiego w Poznaniu (2013 r.), nagrody dziekana ASP w konkursie rysunku "Gdańsk tu i teraz" (2008) oraz nagrody Rodziny Kopczyńskich w I Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. Prof. Józefa Kopczyńskiego w Poznaniu. Autorka kilku wystaw indywidualnych oraz uczestniczka wystaw zbiorowych w Polsce i zagranicą (Perugia i Castiglion Fiorentino, Włochy).
W 2014 r. zrealizowała pierwszy projekt w technice animacji malarskiej (teledysk "Nad ranem", studio Breakthrufilms), tego samego roku podjęła pracę przy pierwszej na świecie pełnometrażowej animacji malarskiej "Loving Vincent".
Anna Kluza znalazła się w pierwszej grupie malarzy wybranych do pracy nad filmem "Twój Vincent", szybko i intuicyjnie zapoznała się ze światem animacji, który ją pochłonął. Była członkiem zespołu nadzorczego odpowiedzialnego za testowanie i szkolenie malarzy. W filmie animowała jedne z najbardziej ambitnych ujęć, stworzyła wiele obrazów koncepcyjnych i jest Animatorem Malarstwa. Portret Vincenta van Gogha namalowany przez Annę promuje film".
Wystawa będzie czynna do czerwca br.
Royal Oak12:38, 14.04.2018
Ania na ....prezydenta. Brawo !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wpadnij do Parku Raczyńskich i odpal najlepszą noc lata
niektórzy mówią, że radni są bezradni
szkoła
12:23, 2025-06-27
Rok od skazania. Hejter pisze o "sędzi anorektyczce"
Odpowiadając na tytułową kwestię dotyczącą sędzi anorektyczki hejter oświadcza, że jej istnienie w jakimkolwiek stanie zdrowotnym, bulimią czy anoreksją zwisa i dynda mu jak nać marchewki ze zbiorów 1987 z Czarnobyla.
lubimy zjeść
12:01, 2025-06-27
Z worka do worka
W tej wypocinie, wypiredzinie przemówił kapsel od flaszki piwa i butelka 3 litry Rasputin Strong Crystall - Clear Vodka Smooth and Genuine 70% vol.
Жэибльаш Шуирам
11:26, 2025-06-27
Z worka do worka
Sąd Najwyższy zawyrokował o tych nieprawidłowościach przed godziną. Nie miały on wpływu na rozstrzygnięcie obywateli w wyborach. Jednocześnie nasuwa się refleksja, jakie miernoty umysłowe zabierały się do prostej roboty policzenia głosów na dwóch kandydatów i nie poradziły sobie z wpisaniem właściwych wartości liczbowych do protokołu. Nie bierzemy pod uwagę możliwości prowokacyjnych fałszerstw obliczonych na stworzenie zadymy medialnej.
my
11:20, 2025-06-27