Zamknij
REKLAMA

JELO - sztuka widziana przez temperament artysty

22:23, 22.05.2018 | SNT JELO
Skomentuj
REKLAMA

W Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorski-Własnościowej odbył się wernisaż wystawy prac członków Stowarzyszenia Nauczycieli Twórczych JELO w Pile.

Wystawę otworzyła i krótko scharakteryzowała autorów Teresa Kasior - kierownik Działu Animacji Kulturalno-Rekreacyjnego PSM L-W w Pile wraz Bogusławą Różańską - prezesem SNT JELO.

Wernisaż uświetniony został impresją muzyczną na kontrabasie, wykonaną przez poznańskiego jazzmana Damiana Kostkę.

Był to już 13. wernisaż Stowarzyszenia JELO. Jego członkowie od kilkunastu lat tworzą i prezentują w wielu miejscach różnorodne, oryginalne, interesujące prace plastyczne: malarstwo o różnej tematyce, ikony, decoupage, ceramikę, rysunek, fotografię, poezję.

Tegoroczną wystawę zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Pile i gościnności Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, która co roku bezinteresownie użycza na ten cel salę wystawienniczą. Artyści z JELO mają więc możliwość pokazania swojego dorobku artystycznego z minionego roku.

Dla licznie przybyłych na wernisaż gości przygotowano skromny poczęstunek, który w drugiej części spotkania sprzyjał wytworzeniu miłej atmosfery oraz wymianie poglądów.

Mamy nadzieję, że wystawa pn. "Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty", którą można oglądać do końca maja br., w choć minimalnym stopniu przysłuży się aktywnemu uczestnictwu w życiu kulturalnym naszego pilskiego środowiska.

(SNT JELO)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA