Zamknij
REKLAMA

Targowisko Sztuki na placu Paderewskiego w Złotowie

09:27, 11.06.2021 | Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Złotowie
Skomentuj
REKLAMA

W każdą ostatnią niedzielę miesiąc w sezonie letnim (27 czerwca, 25 lipca, 29 sierpnia i 26 września) w godzinach 14-18 na placu Paderewskiego w Złotowie odbywać się będzie Targowisko Sztuki.

- W ramach aktywności kulturalnej, w przestrzeni placu Paderewskiego Muzeum Ziemi Złotowskiej zamierza kontynuować wydarzenia w ramach Targowiska Sztuki. Poza stoiskiem muzealnym z pamiątkami lokalnymi, chętnie udostępniamy kramy zainteresowanym twórcom i kolekcjonerom - informuje Kamila Krzanik-Dworanowska, dyrektor Muzeum Ziemi Złotowskiej. - Pierwsze Targowisko Sztuki, na którym zaprezentują się lokalni twórcy i kolekcjonerzy, odbędzie się w niedzielę 27 czerwca. Podczas wystawy na złotowskich kramach można będzie obejrzeć wiele ciekawych przedmiotów, wymienić doświadczenia, uzyskać fachową poradę, czy też uzupełnić własną kolekcję. Zachęcamy lokalnych twórców, kolekcjonerów oraz pasjonatów ze Złotowa i okolic do prezentowania swoich zbiorów. Kramy udostępniamy bezpłatnie, po wcześniejszym zgłoszeniu w muzeum. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolicy do udziału w wydarzeniu.

W trosce o bezpieczeństwo: wystawcy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych - na terenie targowiska będą znajdowały się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości, ci zaś proszeni są o zachowanie 1,5m-2m odległości i noszenie maseczek.

(Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Złotowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%