Zamknij
REKLAMA

Targowisko Sztuki na placu Paderewskiego w Złotowie

15:40, 23.07.2021 | Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Złotowie
Skomentuj
REKLAMA

29 sierpnia - a potem jeszcze 26 września - w godzinach 14.00-18.00 na placu Paderewskiego w Złotowie odbywać się będzie Targowisko Sztuki.

- W ramach aktywności kulturalnej, w przestrzeni placu Paderewskiego Muzeum Ziemi Złotowskiej zamierza kontynuować wydarzenia w ramach Targowiska Sztuki. Poza stoiskiem muzealnym z pamiątkami lokalnymi, chętnie udostępniamy kramy zainteresowanym twórcom i kolekcjonerom - informuje Kamila Krzanik-Dworanowska, dyrektor Muzeum Ziemi Złotowskiej. - Podczas wystawy na złotowskich kramach można będzie obejrzeć wiele ciekawych przedmiotów, wymienić doświadczenia, uzyskać fachową poradę, czy też uzupełnić własną kolekcję. Zachęcamy lokalnych twórców, kolekcjonerów oraz pasjonatów ze Złotowa i okolic do prezentowania swoich zbiorów. Kramy udostępniamy bezpłatnie, po wcześniejszym zgłoszeniu w muzeum. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolicy do udziału w wydarzeniu.

W trosce o bezpieczeństwo: wystawcy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych - na terenie targowiska będą znajdowały się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości, ci zaś proszeni są o zachowanie 1,5 m-2 m odległości i noszenie maseczek.

(Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Złotowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%