Zamknij
REKLAMA

Studenci nie śpią - oni się uczą i relaksują!

10:31, 10.09.2019 | PUSS
REKLAMA
Skomentuj

Tak właśnie wyglądały zajęcia z "Zarządzania stresem" w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile (dawniej PWSZ w Pile), które przygotowała dr Romualda Kosmatka (wykładowca na kierunku praca socjalna) oraz mgr Klaudia Michalak (z Biura Współpracy Międzynarodowej).

Bezsprzecznie były to zajęcia wyjątkowe! Po pierwsze: prawdziwie akademicką dyskusję i walkę na argumenty, prowadzili studenci zagraniczni PUSS w Pile; po drugie - zajęcia tego typu pierwszy raz odbyły się w nowej Pracowni Kompetencji Miękkich. To nowoczesna sala - na wskroś dydaktyczna, ale bez tablicy, bez kurzu, z kamerami, z materacami i farbą tablicową na ścianach. Wyposażona w sprzęt umożliwiający profesjonalne szkolenie, doskonalące umiejętności w komunikowaniu się.


 
Studenci dyskutowali o pozytywnych i negatywnych aspektach stresu i próbowali znaleźć sposób na właściwe wykorzystanie stresu w życiu zawodowym oraz prywatnym. Ciekawe było również zakończenie zajęć, które studenci spędzili… na leżąco. Dzięki treningowi autogennemu, studenci poznali metody relaksacyjne, skupiające się na oddechu.

Takie właśnie ćwiczenia, w tak komfortowych warunkach, czekają na nowych i obecnych studentów kierunku Praca Socjalna w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica.

Rekrutacja online do 19 września.

(PUSS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

..

0 0

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :).... 12:51, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone