Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski z dniem 1 maja br. mianował na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Szydłowie mł. asp. Daniela Remiszewskiego oraz na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosława Lewczana.
4 maja br. Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej wręczył rozkazy, na podstawie których mianował na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Szydłowie mł. asp. Daniela Remiszewskiego oraz na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosława Lewczana.
Szef pilskiej jednostki docenił dotychczasowe zaangażowanie funkcjonariuszy w służbie oraz wyraził przekonanie, że nowo powołani kierownicy zadbają o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Szydłowo i Wysoka.
Młodszy aspirant Daniel Remiszewski służbę rozpoczął w 2012 roku w Wydziale Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Po dwóch latach kontynuował służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym pilskiej jednostki, a następnie w Posterunku Policji w Szydłowie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył m.in. na stanowisku dzielnicowego oraz policjanta pionu dochodzeniowo-śledczego.
Starszy aspirant Mirosław Lewczan służbę rozpoczął w 2000 roku w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Łobżenicy. Od 12 lat był dzielnicowym tego rejonu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył podczas 22-letniej służby w Wydziale Prewencji.
2 0
Może już czas zmienić też kierownika w Białośliwiu bo jest jeszcze gorzej niż było poprzednio
5 0
Dokładnie. Szczeniaki jeżdżą sobie krosami i skuterami po kościuszki w Białośliwiu na jednym kole i to obok posterunku, a policja udaje, że nie widzi i nie słyszy. Dobrze, że jeden pajac się ostatnio wywalił na kościuszki, też jechał sobie po ulicy na jednym kole. Ha ha ha
5 0
A z drugiej strony posterunku libacje młodzieży na peronie pkp i dewastowanie go. Brawo białośliwska milicja.