Zamknij
REKLAMA

Rzadkowo wygrało "Sołtysówkę na Krajnie"

11:02, 27.06.2022 | na podst. LGD Krajna nad Notecią
Skomentuj fot. Małgorzata Szcześniak - GCK Łobżenica
REKLAMA

W sobotę na plaży w Trzeboniu odbyła się pierwsza po okresie pandemii "Sołtysówka na Krajnie". Tym razem w rytmie muzyki disco z lat 80. i 90.

"Sołtysówka na Krajnie" to cieszące się dużą popularnością przedsięwzięcie Lokalnej Grupy Działania "Krajna nad Notecią". W tym roku w Trzeboniu do rywalizacji stanęli sołtysi i reprezentanci sołectw z Tomaszewa, Dębówka Starego, Wysoczki, Rzadkowa, Walentynowa, Żelazna i Arentowa. A że tematem przewodnim była muzyka dyskotekowa, wszyscy poprzebierani w błyszczące neony, kresze i lateksy.

Imprezę otworzyli wiceprezesi LGD "Krajna nad Notecią" Jan Mrotek i Ryszard Wolny, zaś poprowadzili ją Iwona Matejczyk-Obremska z Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy i Grzegorz Supron z LGD.

Rozegrano pięć konkurencji. Najbardziej widowiskowe były prezentacje sołectw przy muzyce tanecznej z przełomu lat 80. i 90. oraz tor przeszkód, który był niemałym wyzwaniem i spowodował wiele śmiechu.

Turniej wygrali przedstawiciele sołectwa Rzadkowo, którzy odebrali również dodatkową nagrodę od posłanki Marii Małgorzaty Janyski - zwiedzanie Sejmu RP oraz obiad w towarzystwie pani poseł.

Drugie miejsce zajęło sołectwo Walentynowo, trzecie było Dębówko Stare.

Wyróżnienie oraz dodatkowy puchar od posła Krzysztofa Paszyka otrzymało sołectwo Wysoczka.

(na podst. LGD Krajna nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%