Zamknij
REKLAMA

Pomóżmy strażakom z OSP Bądecz!

11.16, 05.01.2022 Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz
Skomentuj fot. OSP
REKLAMA

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz zainicjowało zbiórkę pieniędzy dla OSP Bądecz. Pożar sprzed dwóch dni pochłonął tam remizę, wóz strażacki, sprzęt i całe wyposażenie bojowe jednostki.

- Jako Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz organizujemy oficjalną zbiórkę funduszy dla naszych druhów OSP, którzy w pożarze remizy stracili wszystko. Pomóżmy im stanąć do akcji. Środki zebrane w niniejszej zbiórce zostaną przeznaczone odbudowę budynku remizy oraz zakup sprzętu, który w pożarze stracili nasi strażacy. Pomóżmy druhom OSP Bądecz zebrać fundusze potrzebne na zakup nowego sprzętu i wyposażenia. Pożar remizy przyniósł ogromne straty. Największą z nich jest utrata samochodu ratowniczo-gaśniczego, który jest podstawowym elementem każdej akcji. Dla strażaka ochotnika, który sercem i duchem poświęca się dla innych narażając samego siebie największą stratą jest utrata ukochanego wozu bojowego wraz z całym wyposażeniem tak potrzebnym w akcjach ratowniczych i remizy. Uszkodzeniu uległa znaczna część budynku, doszczętnie spłąnęła remiza, dokumentacja, cały sprzęt i wykorzystywane przez strażaków wyposażenie bojowe. Zniszczona została również kuchnia świetlicy wiejskiej przyległa do remizy. Nie bądźmy obojętni wobec ich tragedii, tak jak oni nie są wobec naszych, w których biorą udział. Apelujemy o pilną pomoc, od której zależy także nasze bezpieczeństwo.

Darowiznę można przekazać w prosty sposób klikając Wspomóż lub wykonując tradycyjny przelew bankowy na rachunek OSP Bądecz (BS Wysoka 89894000070000133920000001).

(Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%