Zamknij

"Orlen na straży" - granty dla OSP Gromadno

fp 09:22, 09.09.2025 Aktualizacja: 09:29, 09.09.2025
3 fot. OSP Gromadno fot. OSP Gromadno

W 2025 roku Fundacja Orlen przeznaczyła rekordowe 20 milionów złotych na program "Orlen na straży", który wspiera działania jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki grantom jednostki zakupią nowoczesny sprzęt, doszkolą się i uzyskają wsparcie psychologiczne.

Granty przyznawane były w dwóch ścieżkach: dla jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz jednostek PSP i OSP zabezpieczających strategiczne lokalizacje Grupy Orlen oraz dla jednostek aspirujących do włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Na liście wśród 68 beneficjentów znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna w Gromadnie, której (w ścieżce drugiej) przyznano 49.700 złotych.


[BANER]0[/BANER]

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

jej moscjej mosc

0 0

Gdy podobne rzeczy robił PiS to były lamenty, oskarżenia o "kupowanie" elektoratu, itd. Teraz jest cacy. Teraz można.

09:27, 09.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ jej mość@ jej mość

0 1

A gdzie jejmość widzi brudne łapy polityków, którzy byli zawsze obecni za Obajtka?

10:30, 09.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

OdpOdp

0 0

Ty mi powiedz

12:12, 09.09.2025

jej mośćjej mość

0 0

Wszędzie. Orlen to spółka z wiodącym udziałem Skarbu Państwa, a wiec politycy strony rządzącej maja tam głos decydujący. Za Obajtka byli to politycy PiS, a teraz politycy KO. I żeby było jasne, ja nie mam nic przeciwko temu, ze Orlen część swoich zysków przeznacza na wspieranie strażaków. Tylko śmieszy mnie obłuda tych, którzy darli się wniebogłosy, gdy robił to PiS, a teraz siedzą cicho.

17:08, 09.09.2025

OSTATNIE KOMENTARZE

0%