Zamknij
REKLAMA

Power Play gwiazdą dożynek w Starej Łubiance. Będzie też darmowy prosiak z doła

10.22, 18.08.2022 UG Szydłowo Aktualizacja: 10.25, 18.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegłym roku Zenon Martyniuk, w tym - Power Play. Gmina Szydłowo nie spuszcza z tonu i znów na święto plonów zaprasza gwiazdę muzyki disco polo. Tym razem dożynki odbędą się 3 września w Starej Łubiance. Podobnie jak rok temu, zapowiada się świetna zabawa!

Ubiegłoroczny koncert Zenona Martyniuka, który odbył się na boisku w Szydłowie, przyciągnął prawdziwe tłumy. Szacuje się, że w kulminacyjnym momencie na miejscu wydarzenia przebywało około 6000 osób, a tuż przed występem gwiazdy korki w stronę Szydłowa ciągnęły się aż od skrzyżowania ulicy Koszalińskiej z aleją Wojska Polskiego… w Pile!

I nie ma się czemu dziwić, bo legenda disco polo dała prawdziwe show i zachwyciła zebranych - nawet pomimo faktu, że nie wszyscy goście byli wielbicielami tego typu muzyki.

Gmina Szydłowo, nie chcąc spoczywać na laurach, i w tym roku zaprosiła do siebie gwiazdę disco polo. 3 września o godzinie 21:00 na boisku sportowym w Starej Łubiance wystąpi Power Play - autorzy takich hitów, jak "Lubisz to lubisz", "Co ma być to będzie", "NajPiękne" czy "Kochaj mnie". Bez wątpienia można zatem stwierdzić, iż sympatycy tego skocznego gatunku muzycznego z pewnością czuć się będą w Starej Łubiance jak ryby w wodzie.

Supportem dla Power Play będzie zespół Atest (19:30), a podczas święta plonów swój koncert da również Zespół Pieśni i Tańca "Łany" (17:20). Oni też przeprowadzą obrzęd dożynkowy.

Nie lada gratką - szczególnie dla miłośników wieprzowiny - będzie zaserwowany bezpłatnie prosiak z doła. Pyszne dania pojawią się również na pięknych stoiskach przygotowanych przez sołectwa rywalizujące w ramach Dożynkowego Konkursu Sołectw.

Konkurs ten składa się z czterech kategorii: stoiska dożynkowego, przyczepy dożynkowej, dożynkowego przystrojenia sołectwa i wieńca dożynkowego. Już teraz zmagania te zapowiadają się niezwykle intrygująco. Wyniki konkursu natomiast - a jakżeby inaczej - ogłoszone zostaną właśnie podczas dożynek (ok. 19:00).

Ponadto, wśród innych atrakcji przygotowano: zamki dmuchane, animacje dla dzieci, strefę gastronomiczną i liczne stoiska wystawowe należące do instytucji, stowarzyszeń i podmiotów rolniczych.

Z kolei po koncercie gwiazdy - czyli o godzinie 22:00 - rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do białego rana.

(UG Szydłowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ExtraExtra

0 1

Dziękujemy rolnikom za ciężką pracę i chleb który nam dają. 👍 Życzymy extra zabawy ❤️ 15:35, 18.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

👍👍

0 0

🙂Na pewno wszyscy przyjedziemy całą rodziną❤️ 23:24, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%