Wczoraj przed godziną trzecią w nocy zawalił się budynek gospodarczy w Dębówku Nowym.
Do zdarzenia udały się dwa zastępy z OSP Białośliwie oraz zastęp z JRG nr 2 Piła. Na miejscu stwierdzono, iż doszło do częściowego zawalenia się obory, w której uwięzione zostały zwierzęta.
W sumie w budynku znajdowało się 15 sztuk bydła, z czego do 4 sztuk strażacy musieli wykonać dostęp. Po ewakuacji zwierząt, na miejsce zadysponowano najpierw zastęp z OSP Wyrzysk i w późniejszym czasie z OSP Miasteczko Krajeńskiego, z którymi prowadzono prace rozbiórkowe budynku.
Działania strażaków trwały do godziny 11.
Starosta ze Złotą Odznaką Polskiego Związku Judo
Chowajcie babcie i dziadków bo klan Jopków w ramach ćwiczenia na macie cmokania w pośladki byle popadnie każdego jeszcze Waszych seniorów dopadnie. Taki to śliska dyscyplina
Oracz z Gromadna
22:59, 2025-10-31
S11 Oborniki-Poznań - grunt po badaniach geologicznych
Dzięki PiS powstanie droga ♥️
Super
22:09, 2025-10-31
"Bajkowa Przystań" - pierwsza w gminie
Z poprzednim wykonawcą rozwiązano umowę..., następnie na siedem złożonych ofert, pięć odrzucono i wygrał ten jeden słuszny👍. Przypominam tylko, że sala w szkole miała być oddana do października, teraz zmieniono termin na luty, a tu kolejne zlecenie. Gratuluję sukcesów i pozdrawiam🙂👍
Maria
19:30, 2025-10-31
"Bajkowa Przystań" - pierwsza w gminie
Ciekawe dlaczego nie podano Wykonawcy - czy to znów ten sam?
A kto będzie budował
18:33, 2025-10-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz