Zamknij
REKLAMA

Odwiedź Atrium Kasztanowa i zgarnij letnie gadżety

09:32, 22.06.2022 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Idzie lato! Z tej okazji centrum handlowe Atrium Kasztanowa zaplanowało letnią akcję z nagrodami, które będą praktycznym gadżetem umilającym wakacyjny wypoczynek. Klienci, którzy w dniach 20-26 czerwca zrobią zakupy w sklepach na terenie galerii, zdobędą wyjątkowe nagrody - letnią czapkę lub plażowego dmuchańca!

Czerwiec to idealny moment na zaplanowanie aktywności na świeżym powietrzu i wycieczek. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców Piły i okolic wyjątkową akcję pod hasłem „Zgarnij letni gadżet!”.

Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach 20-26 czerwca w godz. 11.00-19.00, czekają wspaniałe nagrody, które z pewnością uatrakcyjnią im letni wypoczynek.

Za wydaną kwotę o wartości min. 100 zł, w okresie trwania promocji, kupujący mogą zdobyć letnią czapkę - zapewniającą odpowiednią ochronę przed słońcem jak i będącą modnym uzupełnieniem letniej stylizacji.

Natomiast za zakupy powyżej 200 zł klienci otrzymają dmuchańca plażowego, który uświetni pobyt nad wodą i zapewni każdemu, niezależnie od wieku, rewelacyjną zabawę.

Aby wziąć udział w akcji i wygrać nagrodę, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi akcji, zlokalizowanym na głównym holu centrum handlowego i czynnym w godzinach 11.00-19.00.

- Akcją „Zgarnij letni gadżet!!” chcemy wspólnie z naszymi klientami celebrować nadejście wakacji, a tym samym zachęcić ich do bezpiecznego i komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dla uczestników naszej promocji przygotowaliśmy praktyczne gadżety, z których będą mogli korzystać w sezonie wakacyjnym - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dobre! buhahahaha!dobre! buhahahaha!

0 1

https://www.77400.pl/artykul/2561,maz-pilskiej-dzialaczki-skazany-w-i-instancji💩 16:51, 13.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

psychiatrapsychiatra

0 1

A ciekawość, czy jeszcze dzisiaj starcowi👎👎👎 pociśnie na bruzdę🤣 i będzie się tu kasztanił dla zelżenia ucisku💩 20:37, 13.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%