Zamknij
REKLAMA

Zabawy z Kicią Kocią w Atrium Kasztanowa

09.58, 24.01.2023 fp
Skomentuj
REKLAMA

Chcesz odkrywać świat z Kicią Kocią i przyjemnie spędzić czas?! Dołącz do wspólnej zabawy z rezolutną kotką, bohaterką bajek dla dzieci.

Już wkrótce ta mała bystra kotka zawita do Atrium Kasztanowa z bardzo ciekawym programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. W dniach 28 i 29 stycznia najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, zabawach edukacyjnych i konkursach, na dodatek posłuchać bajek o niezwykłych przygodach Kici Koci, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie i wygrać atrakcyjne nagrody!

Kicia Kocia w akcji! Tym razem bohaterka serii ulubionych książek dla najmłodszych autorstwa Anity Głowińskiej, odwiedzi galerię Atrium Kasztanowa, gdzie przeżyje moc fascynujących przygód. Do emocjonującej, wspólnej zabawy zaprasza wszystkie dzieci, które odwiedzą pilskie centrum w dniach 28- 29 stycznia.

Wydarzenie podzielono na kilka stref tematycznych, nawiązujących do przygód popularnej Kici Koci oraz jej braciszka Nunusia. W strefie Bajek urządzonej na wzór pokoiku kotki, dzieci będą mogły posłuchać opowiadań o niezwykłych przygodach rezolutnej Kici Koci opowiedzianych przez animatorkę. Dla śmiałków przygotowano grę planszową na temat tajemniczego życia w lesie. Dzieci poruszając się po polach dużej planszy, rzucają wielką kostką do gry i odpowiadają na pytania zadane przez animatorkę. Zawodnicy, którzy dotrą do mety, otrzymają słodkie upominki. Na uczestników czekać będzie również Strefa Foto, a w niej gigantycznych rozmiarów maskotki Kici Koci i jej brata Nunusia, z którymi dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

W strefie Wielkiej Zabawy mali miłośnicy łamigłówek wezmą udział w grze Memory polegającej na odnalezieniu właściwych, pasujących do siebie obrazków i ich sparowaniu. Z kolei fani puzzli będą mieli do dyspozycji klocki XXL, z których trzeba złożyć grafikę nawiązującą do książeczki z serii o przygodach kotki. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił także w grach multimedialnych ćwicząc koncentrację i pamięć. Jedna z nich polega na zapamiętywaniu sekwencji obrazków i odtworzeniu ich w określonym czasie. Druga to aplikacja kolorowanki, pozwalająca na wybór jednej z 6 malowanek z grafikami z książeczek o Kici Koci oraz użycie dowolnych kolorów kredek.

W strefie Radosnej Zabawy na najmłodszych czekać będą konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe przeprowadzane pod opieką animatora. Uczestnicząc w konkurencjach można zdobyć atrakcyjne nagrody - maskotki i książeczki o kotce.

Za udział we wspólnej emocjonującej zabawie z Kicią Kocią na wszystkie dzieci w Słodkiej Strefie czekać będzie nagroda w postaci waty cukrowej.  

- Zapraszamy rodziców z maluchami do udziału w weekendowym wydarzeniu wypełnionym mnóstwem atrakcji oraz ciekawymi grami i zabawami edukacyjnymi. Dla najmłodszych to doskonała okazja, aby spotkać się ze swoją ulubioną książkową bohaterką Kicią Kocią, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie czy wziąć udział w prostych konkurencjach i zdobyć atrakcyjne nagrody. Formuła wydarzenia dostosowana została do najmniejszych uczestników. Stąd też spotkanie z Kicią Kocią to nie tylko wspaniała zabawa, ale też możliwość rozwijania umiejętności poznawczych u małych dzieci. Zapewniamy naszych gości, że nikt nie będzie się u nas nudził - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 stycznia, w godzinach 12.00-18.00. w Atrium Kasztanowa. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

(fp)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%