Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Północne Gładyszewo do konsultacji

fp 08:13, 15.12.2025 Aktualizacja: 08:14, 15.12.2025
Skomentuj

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Piły w rejonie północnego Gładyszewa.

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.pila.pl, zakładka: Zagospodarowanie przestrzenne - Projekty aktów planowania przestrzennego) oraz w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Pile, plac Staszica 10 (pok. 328) w dni robocze w godz. 9:30-14:00 przez cały okres trwania konsultacji.

Konsultacje społeczne prowadzone będą od 15 grudnia 2025 do 29 stycznia 2026 roku i zgodnie z art. 8i ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym obejmą: zbieranie uwag, spotkanie otwarte poprzedzone prezentacją projektu aktu planowania przestrzennego, dyżury projektanta oraz spacer studyjny.

Uwagi należy składać do Prezydenta Miasta Piły za pomocą formularza dotyczącego aktu planowania przestrzennego dostępnego w siedzibie urzędu oraz na stronie BIP (zakładka: zagospodarowanie przestrzenne - wnioski i uwagi, https://bip.pila.pl/wnioski-i-uwagi.html).

Uwagi na wyżej wymienionym formularzu można składać: w formie papierowej w kancelarii głównej urzędu lub pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Piły, plac Staszica 10, 64 - 920 Piła, za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: [email protected] lub elektronicznej skrzynki podawczej: /o22j5e3gnq/SkrytkaESP lub AE:PL-34998-11215-VHCBV-26.

Składający uwagę do projektu planu podaje swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazuje, czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej uwagą, oraz może podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu.

Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 15 stycznia 2026 roku w siedzibie Urzędu Miasta Piły, plac Staszica 10, 64-920 Piła, pokój nr 328, piętro III, w godzinach od 15:30 do16:30.

Dyżury projektanta odbędą się 13 i 20 stycznia 2026 roku w siedzibie Urzędu Miasta Piły, pok. nr 328, piętro III, w godzinach od 15:30 do 16:30.

Spacer studyjny zaplanowano 8 stycznia, rozpoczęcie o godzinie 16:00 na pętli autobusowej przy ulicy Kamiennej.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Prezydent Miasta Piły.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%