Podczas XIX Festiwalu Nauki, który trwał będzie od 16 do 18 marca, pokażemy, że „upgrade” dotyczy nie tylko nowoczesnych technologii, wiedzy technicznej, ale także kreatywności, krytycznego myślenia, odwagi w zadawaniu pytań oraz odpowiedzialności za otaczającą nas rzeczywistość. To właśnie te kompetencje dziś decydują o tym, jak będziemy funkcjonować w dynamicznie zmieniającym się świecie. Druga część festiwalowego motywu przewodniego „przyszłość w Twoich rękach”, to wynik obserwacji problemów młodego pokolenia, które często czuje się przytłoczone własnymi wyborami oraz globalnymi problemami (zmiany klimatu, kryzysy ekonomiczne). Dlatego chcemy pokazać, że dzięki nawet drobnym zmianom mogą oni sami kreować swoją przyszłości, wpływać na nią, że nauka to narzędzie, dzięki któremu mogą realnie wpływać na kształt swojego świata, a wiedza daje siłę, by nie tylko obserwować zmiany, ale również być ich inicjatorem.
Przed festiwalową publicznością m.in.:
19 marca podczas „Tour po Uczelni” pokażemy upgrade kampusu akademickiego ANS w Pile na przestrzeni 26 lat.


Na większość wydarzeń została już zamknięta lista rezerwacyjna, zapraszamy więc do śledzenia wolnych miejsc na festiwal.ans.pila.pl - wymagana jest rezerwacja miejsc online.
Hennig-Kloska szefową stowarzyszenia Centrum Polska
Czwarta noga Tuska. Durnie będą na nich głosowować🙂
Super
12:53, 2026-03-04
Wyburzą dawną komendę i wybudują mieszkania
Super
♥️
10:14, 2026-03-04
Dębówko Nowe ma panią sołtys!
Wójt jakby coraz szerszy.
Kaziu
08:16, 2026-03-04
Reza Pahlavi II, amerykańska marionetka
***** brudasów
🥳
22:38, 2026-03-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz