Zamknij
REKLAMA

Konkurs dla strażaków. W roli głównej klimat

09:22, 16.10.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych OSP RP, miesięcznik Strażak oraz firma Purpose zapraszają Ochotnicze Straże Pożarne i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze do udziału w konkursie filmowym "Strażacy dla klimatu".

Konkurs trwa do 15 listopada 2020 roku, a warunkiem uczestnictwa jest przesłanie pracy konkursowej wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz zgodami wizerunkowymi wszystkich osób, których wizerunek zostanie uchwycony w pracy konkursowej. Osoby niepełnoletnie (członkowie MDP) muszą przesłać zgodę na udział w konkursie podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału wideo, który pokaże działania strażaków lub młodzieży strażackiej na rzecz klimatu. Filmik ma nawiązywać do działań pro-klimatycznych: oczyszczania lokalnych akwenów, gromadzenia deszczówki, dbania o lokalne ujęcia wody, niekoszenia traw, zadrzewiania, dbania o łąki kwietne, odtwarzania między na polach uprawnych, walki z suszą i pożarami, walki z powodziami, propagowania sposobów oszczędzania wody na co dzień w gospodarstwach domowych, przeciwdziałania zaśmiecania lasów, łąk i środowiska naturalnego, akcji oczyszczania lasów i terenów zielonych, zajęć i rozmaitych przedsięwzięć edukacyjnych dla młodzieży i dorosłego z powyższego zakresu tematycznego, współpracy z władzami samorządowymi i innymi instytucjami w powyższym zakresie.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: [email protected] razem z wypełnionym formularzem i podpisami zgodami. Każda OSP i MDP może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Do wygrania są cenne nagrody: kamera GoPro w zestawie z akcesoriami lub kamera termowizyjna, projektor multimedialny, myjka ciśnieniowa, opryskiwacz spalinowy, deska ortopedyczna, zestaw ratownictwa medycznego, bon na zakupy sprzętu strażackiego, tablet.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%